Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com  

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

 

Jeśli w najbliższym czasie będziesz wykonywał całościowy remont swojego mieszkania czy domu i koniecznym będzie wymiana stolarki okiennej powinieneś zaprosić nas do współpracy. Nie masz czasu na chodzenie z jednego salonu do drugiego, nie masz czasu na szukanie ofert w internecie i na kontakt z firmami z twojego miasta? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to bardzo dobrze, że jesteś właśnie na tej stronie. Ułatwiamy zakup okien klientom indywidualnym (prywatnym) oraz klientom biznesowym. Wielu klientów, wiele firm zaufało naszemu pomysłowi na zakup stolarki okiennej. Branża okien jest nam znana. Staramy się pomagać ludziom podczas zakupu okien. Jeśli chcesz kupić okna w Gryfinie to dobrze że trafiłeś na naszą stronę.

FAQ: O to jakie pytania zadawano nam przy oknach w Gryfinie

1. Jak można skorzystać z oferty TWOJE-OKNA?
Oferowane przez nas okna spełnią Państwa oczekiwania. Wystarczy wysłać do nas zapytanie podając namiary na siebie tj: imię, numer telefonu, email oraz określając ilości okien. Dobrze jest jeśli będą sprecyzowane wymiary. Jeśli nie to oferta zostanie przygotowana na standardowe wymiary lub salony okien będą do Ciebie dzwonić celem doprecyzowania zapytania. Po otrzymaniu ofert dokonujesz porównania. Nie spierz się. Okna kupuje się raz na wiele lat wiec ważnym jest podjęcie dobrej, przemyślanej decyzji zakupowej. Będzie nam miło jak zamawiając okna u jednego z naszych partnerów powołasz się na współpracę z nami. Zapraszamy do współpracy z TWOJE-OKNA. Jesteśmy firma działającą w całej Polsce obsługującą klientów prywatnych i biznesowych.


2. Które z waszych okien, klienci wybierają najczęściej i dlaczego? Jak wygląda montaż?
Nie można wybrać jednoznacznie modelu. Każdy rodzaj okien, każdy model ma swoich sympatyków i zagorzałych przeciwników. Jednak oferowane przez nas okna po dzień dzisiejszy goszczą już w domach tysięcy klientów zadowolonych z oferowanych przez nas okien. Każdy klient ma inne potrzeby, wymagania i oczekiwania temu też dajemy możliwość porównania okien dzięki naszej stronie. Każdy znajdzie coś dla siebie i pod siebie. Klienci dokonujący zakupów okien u któregoś z naszych partnerów z Gryfina lub okolic oprócz okien zamawiają również płatną usługę montażu. Wszystko zależne jest od przygotowanej oferty ( kosztorysu okien ).


3. Czy jest szansa zobaczyć okna w salonie TWOJE-OKNA w Gryfinie? Czy istnieje możliwość dotyku, sprawdzenia funkcjonalności okien?
Nie posiadamy salonu wystawowego w Gryfinie. Swoją pomoc oferujemy klientom drogą elektroniczną. Współpracując z nami kontaktujesz się z nami jedynie emailowo, telefonicznie lub przez formularz zgłoszenia zapytania. Bezpośrednio po otrzymaniu wyceny na okna masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą od którego otrzymałeś okna. U niego w salonie sprzedaży znajduje się wystawa akcesoriów do okien, samych okien, parapetów i innych elementów wykorzystywanych przy montażu okien. O szczegóły należy bezpośrednio pytać potencjalnego sprzedawcę ( oferenta ) okien.

4. WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE ODPOWIADAJĄC NA PONIŻSZE PYTANIA:
1. Ile okien chcesz kupić?
2. Jakie rodzaj okien Cię interesuje? Czy mają to być okna okna PCV, okna drewniane czy okna aluminiowe?
3. Czy znasz wymiary okien? Jeśli „TAK” to podaj zbliżone jeśli „NIE” wyślij zapytanie bez podawania wielkości
4. Czy jesteś zainteresowany zakupem okien z demontażem starych i montażem nowych okien?
5. Kiedy planujesz zakup? Jak najszybciej? W ciągu miesiąca, kwartału czy półroku?
6. Określ swoje dane
a) Imię
b) Telefon kontaktowy ( na wypadek konieczności doprecyzowania zapytania)
c) Adres email ( na który otrzymasz wyceny okien od sprzedawców okien )

Okna Gryfino cennik. Chcesz kupić tanie i dobre okna? Porównaj CENY okien w kilku firmach - zapytaj o cennik, poznaj opinie klientów, którzy dokonali zakupu razem z naszym Portalem. Oferujemy okna plastikowe, PCV, drewniane najlepszych producentów, sprawdź ich jakość, ale najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy wolisz okna PCV  ( tak zwane okna plastikowe ) czy też może wolisz okna drewniane. Ich jakość jest bowiem bardzo różna. Nierzadko niska cena wiąże się z niską jakością. Tanie okna plastikowe pcv Gryfino - sprawdź nas...

 

 

 

 

 

DOMEX
DOMEX Renata Poźniak
ul. Kościelna 28
74-100 Gryfino
Priorytetem rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów.
MAXON
MAXON
ul. 11 Listopada 64/5
74-101 Gryfino
Posiadamy wykwalifikowanych , autoryzowanych montażystów , którzy w sposób profesjonalny zamontują zakupione u nas wyroby.
PISARCZYK
PISARCZYK Stolarka Drewniana
ul. Gen. Wł. Andersa 25
74-100 Gryfino
Pragniemy aby nasz trud i zaangażowanie oznaczało pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.
ROKNA
ROKNA
Ul. Flisacza 65
74-100 Gryfino
Okna Gryfino - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
EKO PLAST
EKO-PLAST Faryka okien i drzwi
ul. Morenowa 7
74-100 Gryfino
Priorytetem rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów.
AB
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AB Marek Andry
ul. 9go Maja 21/4
74-101 Gryfino
Tanie okna w Gryfinie. Zapytaj o cennik okien w swojej okolicy. Niskie ceny. Wyślij zapytanie ofertowe do nas. Zapraszamy.
ANDRYCH
ANDRYCH
ul. Wodna 16
74-100 Gryfino
Okna - Gryfino. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.

Portal www.Twoje-okna.com