Lista Miast

Sumaryczna liczba

Odsłon artykułów:
2607134

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukaj Sklep

Sprzedajesz Okna, prowadzisz Swój sklep i chcesz zareklamować się na stronie www.Twoje-Okna.com to zapraszamy do współpracy z naszym PORTALEM.

        Wyślij do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  podając poniższe informacje potrzebne do założenia TWOJEJ WIZYTÓWKI na naszym Prestiżowym Portalu:

* Nazwa Firmy:  ....................

* Adres:              ....................

* nr NIP              ....................

* Opis Twojej firmy: (Napisz 10-20 zdań o Twojej firmie - a my umieścimy ten opis w Twojej wizytówce)

* Prześlij nam też "Twoje zdjęcie" lub "logo" to znaczy zdjęcie które mamy umieścić na Twojej wizytówce

 Zamieszczenie wizytówki na PORTALU jest płatne. W celu przedstawienia oferty prosimy o kontakt z redakcją pod adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Prześlemy Państwu ofertę-dostępne są trzy Pakiety wizytówki. 

Kontakt telefoniczny:

Redakcja portalu TWOJE OKNA

796-490-859

 

Dlaczego warto wykupić reklamę w Prestiżowym Portalu Twoje-Okna.com?

 

Jesteśmy  największym Portalem skupiającym sklepy z oknami w Polsce

miesięcznie z naszej bazy korzysta kilka tysięcy unikalnych użytkowników szukających okien

posiadamy aktualną bazę ponad 3000 aktywnych sklepów z oknami;

jesteśmy na pierwszych pozycjach w Google pod większością tematycznych fraz;

roczny koszt abonamentu to tylko (w zależności od pakietu-cennik poniżej)

reklamując się na naszym portalu zwiększysz swój PRESTIŻ, a przede wszystkim Twój SKLEP stanie się bardziej rozpoznawalny.

Sklepy reklamujące się na naszym portalu Twoje-Okna.com zwiększają o 50  liczbę zadowolonych klientów każdego roku !!!!

 

 

 

Informacje o osobach i podmiotach zawarte w serwisie Twoje-okna.com są jawne i ogólnie dostępne. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29. sierpnia 1997 roku określa jedynie ogólne zasady przetwarzania i ochrony danych. Zgodnie z przepisami, jeśli określone zagadnienia zostały uregulowane w oddzielnych aktach prawnych - akty te powinny być stosowane w pierwszej kolejności. Do takich przypadków należą dane pochodzące m. in. z Krajowego Rejestru Sądowego (udostępniane w formie odpisów KRS, a także ogłoszeń w Monitorze Sądowym i Gospodarczym) - art. 8 ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym - czy choćby z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (art. 38 ust. 1 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej). Staramy się, aby informacje publikowane na stronie Znany-Architekt.pl były rzetelne i aktualne. W sytuacji dostrzeżenia rozbieżności ze stanem faktycznym lub braku zgody na  figurowanie danych Państwa firmy w naszej bazie - prosimy o telefon lub wysłanie maila z informacją o braku zgody na publikację. Po otrzymaniu i weryfikacji zgłoszenia - przystąpimy do jego realizacji. 

Portal www.Twoje-okna.com