Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com  

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

 

Szukasz zapewne okien w Andrychowie. Bardzo nami miło, że trafiłeś na naszą stronę www. Zapewne interesuje Cię czy możemy ci pomóc w zakupie okien? Odpowiedź jest prosta. Oczywiście, że tak. Pytanie jest następujące: w jaki sposób? TWOJE-OKNA umożliwia rozeznanie cenowe na rynku okien w Andrychowie. Jeśli chcesz otrzymać wyceny od najlepszych sprzedawców okien bezpośrednio z Andrychowa i okolic, wyślij do nas zapytanie o cenę. Mając twoje zapytanie nasz dział obsługi klienta roześle je do sprzedawców z którymi współpracujemy już od lat. Są to najlepsi z najlepszych, wyselekcjonowaniu, którzy mamy nadzieję nie zawiodą ani ciebie ani nas tak jak do tej pory. Określ jakich okien potrzebujesz? Czy mają to być okna plastikowe czy też drewniane? Czy w kolorze białym czy brązowym. Im więcej szczegółów określisz tym łatwiej będzie sprzedawcom przygotować dla Ciebie ofertę. Zostaw namiary na swoją osobę w postaci emaila oraz telefonu kontaktowego. Mając te informacje twoje zapytanie trafi do naszych partnerów. Nie musisz wychodzić z domu, chodzić po salonach. Wystarczy wysłać do nas jednego emaila.

FAQ: Takie pytania zadajecie pytając o okna w Andrychowie


1. Czy można zamówić okna hurtowo w TWOJE-OKNA?
NIE, w TWOJE-OKNA nie kupujesz okien. My, łączymy kupującego ze sprzedającym. Potwierdzamy jednak, że zakup hurtowy może mieć miejsce u naszych partnerów. Wszyscy sprzedawcy z którymi współpracujemy, będą zadowoleni z klienta który co jakiś czas kupuje u nich okna. Automatycznie wtedy cena spada na dół. TWOJE-OKNA umożliwia wysłanie zapytania do wielu sprzedawców okien z jednego miejsca. Ty wysyłasz zapytanie do nas a my przesyłamy je do naszych partnerów.


2. Czy oferowane wszystkie moskitiery są włącznie w jednym kolorze?
NIE, oferowane przez naszych partnerów moskitiery są w wielu kolorach. To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Pamiętaj jednak, że kolorystyka moskitier jest zawsze zbliżona do kolorystyki stolarki okiennej co dużo ładniej się komponuje razem.


3. Czy poza możliwością zakupu okien w Andrychowie w którymś z salonów jest też możliwość zakupu drzwi zewnętrznych?
TAK, potwierdzamy nasi partnerzy oprócz sprzedaży okien prowadzą również sprzedaż drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dodatkowo w salonach można kupić wszelkiego rodzaju akcesoria zaczynając od klamek, parapetów a skończywszy na roletach i okuciach.


4. Jak wygląda okres gwarancyjny i pogwarancyjny okien w Andrychowie?
Każdy producent określa okres gwarancji indywidualnie. Na jedne okna jest on równy 24 miesiące na inne nawet 96 miesięcy. Wszystko zależy od modelu okna, jakości oraz producenta. Dlatego też zawsze ZALECAMY przed zakupem okien dowiedzieć się o okres gwarancji. Mając wtedy rzetelną informację podczas montażu okien, należy zadbać aby do rąk klienta spłynęła karta gwarancyjna która jest podstawą dochodzenia swoich praw na wypadek problemów. W Andrychowie współpracujemy z kilkoma sprzedawcami okien którzy dodatkowo świadczą również usługi serwisu okien po okresie gwarancyjnym.


5. WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE ODPOWIADAJĄC NA PONIŻSZE PYTANIA:
1. Ile okien chcesz kupić?
2. Jakie rodzaj okien Cię interesuje? Czy mają to być okna okna PCV, okna drewniane czy okna aluminiowe?
3. Czy znasz wymiary okien? Jeśli „TAK” to podaj zbliżone jeśli „NIE” wyślij zapytanie bez podawania wielkości
4. Czy jesteś zainteresowany zakupem okien z demontażem starych i montażem nowych okien?
5. Kiedy planujesz zakup? Jak najszybciej? W ciągu miesiąca, kwartału czy półroku?
6. Określ swoje dane
a) Imię
b) Telefon kontaktowy ( na wypadek konieczności doprecyzowania zapytania)
c) Adres email ( na który otrzymasz wyceny okien od sprzedawców okien )

Okna Andrychów cennik. Chcesz kupić tanie i dobre okna? Porównaj CENY okien w kilku firmach - zapytaj o cennik, poznaj opinie klientów, którzy dokonali zakupu razem z naszym Portalem. Oferujemy okna plastikowe, PCV, drewniane najlepszych producentów, sprawdź ich jakość, ale najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy wolisz okna PCV  ( tak zwane okna plastikowe ) czy też może wolisz okna drewniane. Ich jakość jest bowiem bardzo różna. Nierzadko niska cena wiąże się z niską jakością. Tanie okna plastikowe pcv Andrychów - sprawdź nas...

 

 

DREWPOL
DREWPOL
Garncarska 4
34-120 Andrychów
Nasza oferta sprawia, że codziennie poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.
Salon Okien Drutex
Salon Okien Drutex
Krakowska 92
34-120 Andrychów
Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dobierzemt produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.
DESINGE
Okno DESINGE
Krakowska 43
34-120 Andrychów
Tanie okna w Andrychowie. Zapytaj o cennik okien w swojej okolicy. Niskie ceny. Wyślij zapytanie ofertowe do nas. Zapraszamy.
Okna Andrychów DOM KOMPLEKSOWO
DOM KOMPLEKSOWO
Krakowska 49, 34-120 Andrychów
Okna - Andrychów. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
TIXH
TIXH - Stolarka Aluminiowa
ul. Graniczna 3 b
34-120 Andrychów
Staramy się, by nasza propozycja ofertowa zaspokoiła nawet najbardziej wymagającego Klienta.Zapraszamy do współpracy.
OKNOMAX
OKNOMAX
Krakowska 134
34-120 Andrychów
Okna Andrychów - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.

Portal www.Twoje-okna.com