Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ANDRYCH
ANDRYCH
ul. Wodna 16
74-100 Gryfino
Okna - Gryfino. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Dokładamy starań, aby wszystkie usługi były realizowane sprawnie i terminowo. Zapraszamy do współpracy. Firma Andrych działa na rynku od 2008 roku. Oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Zajmujemy się dostarczaniem Klientom szerokiego asortymentu okien PCV, aluminiowych i drewnianych oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, a także rolet materiałowych. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu usług remontowych i wykończeniowych, w tym m.in. montaż okien.

Od 2008 roku dostarczmy mieszkańcom całego kraju wysokiej klasy okna pcv, drewniane i aluminiowe. Za główny cel postawiliśmy sobie już na początku działalności spełnianie wysokich oczekiwań klientów. Nasze dążenie do perfekcji zyskało uznanie w oczach klientów i szacunek w branży. W efekcie jesteśmy dziś postrzegani jako rzetelna firma i zaufany partner, czego dowodem są prestiżowe nagrody, jakie otrzymaliśmy. O wyjątkowej jakości naszej obsługi świadczą również zdobyte certyfikaty.

To właśnie klient jego rosnące wymagania, nowe potrzeby uświadamiają nam, że stanie w miejscu oznacza tak naprawdę krok w tył. Ciągłe zmiany powodują konieczność dopasowania oferty oraz przystosowania produktu do wymagań jakie stawia, klient, przepisy oraz zmieniające trendy w branży budowlanej. Poddając się temu nurtowi postanowiliśmy wprowadzić szereg ulepszeń w naszej ofercie, które wierzymy, że przyczynią się do bezpośredniej poprawy funkcjonalności, wyglądu oraz bezpieczeństwa naszych produktów.

Regularne serwisowanie jest solidnym fundamentem do tego, by przedłużyć żywotność okien na wiele lat. Weryfikacja stanu stolarki okiennej przynajmniej dwa razy do roku jest gwarancją, że okna będą sprawne oraz skutecznie zabezpieczą przed utratą ciepła czy nadmiernym hałasem. Serwisant dokładnie przyjrzy się każdemu elementowi okna i w razie potrzeby zaleci odpowiednie naprawy. Dzięki temu uda Ci się uniknąć kosztownej wymiany całej stolarki okiennej. Zakres usług serwisowych - serwis stolarki okiennej najczęściej rozpoczyna się od szczegółowego przeglądu technicznego.

Estetyka - nasze rozwiązania konstrukcji dadzą Państwu komfort ich użytkowania, nadając im niezwykły charakter. Dostarczamy stolarkę zarówno o wyglądzie pasującym do zacisza domowego, jak i do budowli o charakterze industrialnym. Ciągła współpraca z architektami i wykonawcami powoduje, że spełnimy oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma zapewnia gwarancję do 7 lat na okna Premium PCV oraz 2 lata na drzwi,      gwarancję na montaż, serwis stolarki w okresie gwarancyjnym, szybką telefoniczną informację o produkcie, montażu i cenie, pomiary, doradztwo i wycena u klienta bez dodatkowych opłat,       materiały i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonania usługi, posiadamy własną doświadczoną grupę montażową.

Okna Gryfino najtaniej. Poznaj nasze ceny okien. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://andrych-okna.com.pl/

Portal www.Twoje-okna.com