Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

PISARCZYK
PISARCZYK Stolarka Drewniana
ul. Gen. Wł. Andersa 25
74-100 Gryfino
Pragniemy aby nasz trud i zaangażowanie oznaczało pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
firma "Pisarczyk" powstałą w czerwcu 1978 r. jako jednoosobowy podmiot gospodarczy realizujący zadanie w zakresie szeroko pojętych usług dla ludności. Na przestrzeni lat zmieniając strukturę zatrudnienia, modyfikując profile działania, zdobywając doświadczenie, modernizując park maszynowy niezmiennie spełniamy oczekiwania wymagających klientów. Poświęcamy wiele energii by produkowane przez nas nowoczesne okna jednoramowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne odpowiadały najwyższym europejskim standardom. Naszym naczelnym celem jest przeświadczenie, że dom jest najważniejszy w życiu każdego człowieka.

Rodzina to najważniejsza wartość człowieka. W jej otoczeniu sukces smakuje lepiej, drobne przyjemności nabierają znaczenia, a problemy znikają w mgnieniu oka. Warto więc stworzyć w domu wyjątkowy klimat, by czuła się w nim dobrze. Poznaj gamę naszych produktów i wybierz dla siebie najlepsze, bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu, mieszkania, deweloperem czy zarządcą kamienicy!

Solidna i lekka konstrukcja okna aluminiowego - lekkość i wytrzymałość materiału jakim jest aluminium pozwala na przeszklenie ram o bardzo dużych wymiarach. Atutem nie do pobicia jest możliwość tworzenia z aluminium okien narożnych wielkoformatowych, gdzie stosuje się niezbyt szeroki słupek podtrzymujący konstrukcję. Okna o powierzchni wielu metrów kwadratowych mogą być prostokątami, kwadratami albo mieć łuki – wszystko zależy od potrzeb klientów. Wysoka jakość i wytrzymałość profili aluminiowych pozwala montować w typowych ramach szyby o o różnej grubości.

Niektóre części lub okucia będziemy musieli zamówić u producenta, jeżeli są nietypowe lub starszego typu.

Już od 20 lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji. To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całkowitą automatyzację produkcji.  Asortyment tworzymy z zamiarem zadowolenia klientów o różnorodnych wymaganiach.

Dzięki nim można nie tylko doświetlić salon czy sypialnię, ale również nadać wyjątkowego wyglądu budynkowi.

Oferowane produkty spełniają najsurowsze wymogi izolacji cieplnej. Znakomite parametry techniczne i użytkowe sprawiają, że konstrukcje te znajdują swoje zastosowanie w coraz większej ilości domów i mieszkań. Co ważne - nasze produkty są ekologiczne i w 100% nadają się do recyclingu.

Najniższa oferta okien w Gryfinie. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.

http://www.pisarczyk.com/

Portal www.Twoje-okna.com