Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna Budvar Centrum
Budvar Centrum
ul. P.O.W. 33
98-200 Sieradz
Okna Sieradz - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Przez cały okres istnienia firmy naszym nadrzędnym celem było zoptymalizowanie zadowolenia klientów.

Oprócz produkcji i sprzedaży oferujemy również profesjonalne doradztwo, fachowy serwis naszych produktów oraz montaż na terenie całej Polski w dogodnym dla Państwa terminie.  Realizujemy zarówno duże zamówienia, jak i pojedyncze projekty wykonywane indywidualnie według wskazówek klienta.

Jeśli to możliwe cenę poznasz już podczas wizyty na pomiarze. Bardziej skomplikowane oferty przygotujemy w ciągu 1-3 dni po wykonaniu pomiarów. Może ona obejmować kilka różnych wariantów rozwiązania. Jeżeli akceptujesz naszą propozycję, podpisujemy umowę. Po otrzymaniu zaliczki (zwykle w wysokości 30% wartości zlecenia) zamawiamy towar.W czasie określonym w umowie montujemy.

Kolejnym krokiem podczas pomiarów jest uzgodnienie rozwiązań w zakresie mechanicznego mocowania okien do muru lub innych elementów nośnych. Mogą to być na przykład: kotwy, śruby ramowe, kołki rozporowe, szyny perforowane. W przypadku montażu w warstwie ocieplenia określany jest sposób mocowania za pomocą konsoli i elementów docieplających, albo konstrukcji nośnych z purenity wraz z elementami docieplającymi.

Służymy Państwu także pomocą w zakresie doradztwa technicznego. Dla Państwa wygody proponujemy szereg usług, które w sposób kompleksowy zaspokoją wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Okna wykonane są z selekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniu meranti oraz dębu. Te ostatnie posiadają wyjątkowe właściwości ze względu na naturalne właściwości drewna dębowego a zastosowana wkładka sosnowa powoduje, że są trwałe i ciepłe.

Okna w Sieradzu. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.budvarcentrum.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.