Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna BISOKNA
BISOKNA
ul. P.O.W. 60
98-200 Sieradz
Tanie okna w Sieradzu. Zapytaj o cennik okien w swojej okolicy. Niskie ceny. Wyślij zapytanie ofertowe do nas. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem w produkcji stolarki PVC i ślusarki aluminiowej oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży okiennej, co pozwala nam realizować zamówienia najbardziej wymagających klientów. Stolarka PVC jest produkowana na bazie profili ALUPLAST, okuć SIEGENIA-AUBI TITAN AF oraz szyb zespolonych.

Wymiany uszczelki w oknie PCV czy drewnianym nie można zastępować poprzez dokładanie  jeszcze następnych, samoprzylepnych – takie „naprawy” bowiem już też widywaliśmy. Ich skutek jest odwrotny od zamierzonego. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że doklejanie dodatkowych uszczelek grozi uszkodzeniem okuć okiennych i wypaczeniem skrzydeł, powodując zamiast oszczędności dodatkowe, niepotrzebne wydatki. Uszczelnianie przy pomocy taśmy klejącej – chociaż dość popularne – też nie jest za dobrym rozwiązaniem.

Po wpłacie zaliczki uruchomimy Twoje zlecenie do realizacji. Zamontujemy towar zgodnie z najwyższymi standardami. To da Ci gwarancję, że produkt w 100% będzie spełniał swoją funkcję. Za wykonaną pracę zapłacisz nam dopiero po jej zakończeniu – u nas w punkcie lub u siebie w domu czy mieszkaniu.

Zapewnimy Ci serwis zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Możesz zatem spać spokojnie i cieszyć się z nowych okien, drzwi czy rolet.

Jako pierwsi, szklane okna produkowali Rzymianie. Wciąż nie przypominały one jednak dzisiejszych okien – były to niewielkie płytki szklane, podzielone słupkami z ołowiu. W Anglii do powszechnego użytku okno szklane weszło na początku siedemnastego wieku. Popularyzacja okien nastąpiła jednak dopiero po dopracowaniu techniki produkcji szkła – kiedy urosła ona na skalę przemysłową.

Świetnym wyborem byłoby również zamontowanie rolet zewnętrznych – nie mylmy ich z antywłamaniowymi ! Warto podkreślić w tym miejscu, że często sprzedawcy kuszą wizją rolet antywłamaniowych, a tak naprawdę jest niewielu producentów, którzy mogą się pochwalić taką certyfikacją swoich rolet. Nawet standardowa roleta zewnętrzna wyposażona w dodatkowe blokady chroniące przed podniesieniem pancerza od zewnątrz, z pewnością utrudni pracę włamywaczowi, nie mówiąc o innych jej zaletach. Zbliżając się do tematu bezpieczeństwa użytkowania warto zaznaczyć, że okno antywłamaniowe może przysłużyć się także zabezpieczeniu naszych pociech !

Informujemy, że poza sprzedażą w punktach stacjonarnych, prowadzimy także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Atutami naszej firmy są profesjonalizm, kompleksowa obsługa oraz wysoka jakoś produktów i usług. Tych z Państwa, którzy poszukują efektownych trwałych i oryginalnych rozwiązań do swojego domu bądź mieszkania zapraszamy do naszej firmy Twoje-Okna. Bogaty asortyment drzwi do mieszkań i drzwi do domów pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Państwa lokum. Drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi okleinowane oraz drzwi przesuwane najwyższej jakości zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprzedaż okien w Sieradzu. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.bisokna.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.