Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

SANDOR
P.H.U. SANDOR
ul. Strumykowa 2
58-200 Dzierżoniów
Okna Dzierżoniów - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Konkurencyjne ceny i wysoka jakość oferowanych towarów, a także wieloletnie doświadczenie, gwarantują prawidłowo wykonane prace. 
Sandor – stolarka otworowa. Działamy w formie spółki cywilnej od 1996 r. Od początku naszej działalności byliśmy skupieniu na dostawie i montażu stolarki otworowej. Współpracujemy z największymi firmami z branży stolarki PCV w kraju - Drutex i Dobroplast. Współpraca z tak dużymi firmami pozwala nam w segmencie stolarki PCV proponować doskonałe ceny i szybkie terminy realizacji. We współpracy z tymi firmami udało nam się zrealizować szereg inwestycji publicznych i prywatnych. Wiele instytucji, firm oraz Klientów indywidualnych, z województwa dolnośląskiego, dalszych części kraju i zagranicy, skorzystało z naszych usług. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość oferowanych towarów, a także wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, gwarantują prawidłowo wykonane prace.
Okna w Dzierżoniowie. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://sandor24.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Nasi Partnerzy: http://www.znany-ksiegowy.pl/