Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

GLM
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GLM s.c.
ul. Bohaterów Getta
58-200 Dzierżoniów
Staramy się, by nasza ofertowa zaspokoiła nawet najbardziej wymagającego Klienta.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma nasza na rynku stolarki budowlanej działa od roku 1996, początkowo pod nazwą PHU KOREL, następnie od lutego 1998 r. pod obecną nazwą PPHU GLM S.C. Jako spółkę cywilną tworzy ją dwóch wspólników: Leszek Korzeniowski i Grzegorz Skrzypczak. Na początku działalności firma koncentrowała się na handlu i usługach montażowych stolarki pvc, następnie drewnianej i aluminiowej, współpracując z renomowanymi dostawcami-producentami, takimi jak: Montex, Urzędowski, Este. W latach 2001-2004 firma w Jedlinie Zdroju pod Wałbrzychem prowadzi własną produkcję okien i drzwi z pvc i aluminium. W okresie tym dajemy się poznać jako solidny i profesjonalny wykonawca, realizując między innymi jedne z najbardziej prestiżowych i najciekawszych pod względem architektonicznym lokalnych inwestycji, takich jak: fasady aluminiowe w firmach DOMINO i ELTUS w Dzierżoniowie oraz pvc w firmie LIW LEWANT w Bielawie. W swojej kilkunastoletniej działalności zdobyliśmy wszelkie i niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na wykonywanie naszych usług na najwyższym poziomie, skupiając wokół siebie coraz większe grono zadowolonych klientów.
Sprzedaż okien w Dzierżoniowie. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.glm-okna.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |