Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

TUR-PLAS
Producent okien PCV i aluminiowych
P.P.H. TUR-PLAST
Przedstawiciel handlowy SZCZECINEK
Sprzedajemy produkty do klientów indywidualnych, firm, instytucji jak również współpracujemy z wieloma partnerami handlowymi
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Dysponujemy własną flotą samochodową, która pozwala w stosunkowo krótkim czasie dowieść okna, drzwi, rolety do odbiorców nie tylko w Polsce ale również praktycznie w całej Europie Zachodniej. Okna, drzwi i rolety zakupione w firmie TUR-PLAST są przez nas serwisowane i podlegają 5 letniej gwarancji. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Najniższa oferta okien w Szczecinku. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.tur-plast.net.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.