Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ALMAT
ALMAT Sp.j.
ul. Gnieźnieńska 49a,
62-100 Wągrowiec
Almat Sp.j. Producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i Aluminium, w branży od 1995 roku. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Na początku firma produkowała wyłącznie okna i drzwi z aluminium. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów rozszerzyła działalność o wyroby z PCV. Okna i drzwi produkujemy z pięciokomorowych profili belgijskiej firmy WYMAR. Stosujemy do nich austriackie okucia MACO z funkcją mikrowentylacji w skrzydle uchylno - rozwiernym oraz szyby zespolone o przenikalności cieplnej wynoszącej U = 1.1 Wm2 K.
Produkcja z aluminium oparta jest na polskim systemie firmy WEKTRAL („zimne” aluminium) oraz SPEKTRAL („ciepłe” aluminium z polamidową przekładką termiczną).
Sprzedaż okien w Wągrowcu. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.almat.com.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.