Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

LINDA
P.P.H LINDA
ul. Piłsudskiego 1
62-700 Turek
Okna - Turek. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Linda" powstało w 1983 r. Hasło przewodnie LINDY to: "Bywają okna tańsze, ale nie ma lepszych". Potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów są przyznane LINDZIE wyróżnienia i nagrody, z których najcenniejsze to: Złoty Kask Izby Przemysłowo Handlowej Budownictwa, Złota Kielnia, Znak Towarowy Wielkopolska Jakość, Złote Medale Targów Budowlanych itp. LINDA to partner, który od wielu lat wychodzi naprzeciw specyficznym i nietypowym życzeniom klientów. To partner solidny i niezawodny.
Okna Turek najtaniej. Poznaj nasze ceny okien. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.linda.com.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.