Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Centrum Okien i Drzwi
Centrum Okien i Drzwi
ul. Michałowo 31
61-314 Poznań
Okna Poznań - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

CENTRUM OKIEN I DRZWI POZNAŃ, to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji w branży OKNA PCV. Od kilkunastu lat staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Każdy budujący dom lub remontujący mieszkanie szuka doskonałego rozwiązania w kwestii nowych okien. Kierując się do naszej firmy otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet. W ciągu dekady zamontowaliśmy wiele okien czym zyskaliśmy wdzięczność wielu ludzi, a najlepszym tego dowodem są Klienci z polecenia. 
Zmodernizowaliśmy produkcję, uruchamiając nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe oraz wdrażając technologie oparte na robotach najnowszej generacji. Twoje-okna jest zdobywcą licznych certyfikatów i nagród, które obrazują rzetelną pracę firmy. Obecnie w naszym asortymencie znajdują się okna PVC, okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe i okna aluminiowe.

Oferujemy Państwu okna wyprodukowane przez cenionych w branży producentów wraz z fachowym montażem przez nasze ekipy mogące pochwalić się długoletnim doświadczeniem.

Posiadamy bogatą ofertę okien wykonanych zarówno z plastiku jak i drewnianych. Każdy produkt został przez nas starannie wyselekcjonowany spośród modeli dostępnych na rynku, dlatego nasze okna są najwyższej jakości. Doświadczenie uzyskane przy ich montażu również gwarantuje Państwu staranność ich osadzenia w otworach okiennych, bez przykrych konsekwencji złego montażu okien.
Jesteśmy producentem okien, drzwi wejściowych oraz balkonowych, rolet zewnętrznych, bram rolowanych oraz segmentowych, witryn i ścianek działowych z PCV, Aluminium oraz ze szkła hartowanego. Posiadamy także w swojej ofercie szeroki asortyment parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Komputerowy system zleceń oraz profesjonalny park maszynowy zapewniają najwyższą jakość oferowanych produktów przy maksymalnym skróceniu czasu realizacji zamówienia, który wynosi obecnie około 7 - 14 dni roboczych.
Firma Centrum Okien i Drzwi jest oficjalnym dostarczycielem okien, drzwi, fasad, bram, rolet czy ogrodzenia. Inwestorzy budujący, jak i remontujący swe nieruchomości będą mogli otrzymać kompleksowe zaopatrzenie w stolarkę otworową, dzięki czemu zrealizują swoje projekty architektoniczne w oparciu o wysokiej jakości produkty. Klienci będą mieli możliwość dokonania wyboru spośród różnorodnych typów okien, ze względu na wzornictwo czy wykorzystaną przy ich konstrukcji zaawansowaną technologię.
Uważnie śledzimy rozwój rynku i dokładamy wszelkich starań, by zaoferować naszym Klientom innowacyjne i perfekcyjne rozwiązania. Opatentowana technologie umożliwiają łączenie profili w sposób do tej pory niespotykany. Idealne połączenie naroży w oknach PVC jest efektem opracowania techniki szybkiego i dokładnego usuwania wszelkich niedoskonałości powstających w procesie zgrzewania. Dzięki temu jakość łączeń w profilach naszych okien PVC dorównuje oknom drewnianym i aluminiowym.

Jak wybrać dobre okna drewniane - mówi się, że okna drewniane są lepsze od wszystkich innych. Na rynku dostępnych jest wiele różnych propozycji, w związku z czym podjęcie właściwej decyzji może przysporzyć nie lada problemu, szczególnie w przypadku osób, które nie są specjalistami w dziedzinie drewnianej stolarki okiennej. Porównując dostępne oferty oprócz ceny, warto sprawdzić kilka podstawowych parametrów, jak rodzaj drewna zastosowanego do produkcji okna, sposób zabezpieczenie drewna,  zastosowany układ i grubość szyb,  współczynnik izolacyjności, zastosowane okucia, zakres regulacji ustawień skrzydła, dostępność funkcji mikrorozszczelnienia.

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży okien wykonanych z różnych materiałów, m.in. okien drewnianych. Doświadczenie oraz wysoka jakość produktów wynikają ze współpracy z doświadczonym producentem okien, którego produkty już od lat cieszą się popularnością.

Wytwórcą, którego okna już od lat są w naszej ofercie, jest renomowany producent okien. Wypracowana, znana marka oraz ogromna popularność są wynikiem ogromnego doświadczenia i stosowania nowoczesnych technologii.

Okna w Poznaniu. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.centrumokienidrzwi.com

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.