Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ROLLOS
PPHU ROLLOS
ul. Kolska 79
62-500 Konin
Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i konkurencyjne ceny sprawiają, że warto powierzyć nam swoje potrzeby.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Firma ROLLOS została założona w 1990r jako producent żaluzji. Stopniowo rozszerzaliśmy asortyment naszych wyrobów o kolejne produkty. Dziś mamy w swojej ofercie wszystkie typy i rodzaje osłon okiennych, moskitiery oraz rolety aluminiowe zewnętrzne na systemach firmy Aluprof. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku zajelismy się także sprzedażą i montarzem stolarki okiennej i drzwiowej oraz bram garażowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm, które przetrwały próbę czasu i są wciąż udoskonalane.

Jednak dom pasywny, bez odpowiednio zaprojektowanych okien nie miałby racji bytu. To właśnie okna pasywne pozwalają, aby dom pasywny nagrzewał się korzystając z energii słonecznej.

Prawidłowo wykonane okna pasywne posiadają o wiele lepsze parametry cieplne niż standardowe okna 5-cio a nawet 6-cio komorowe.

Konkurencyjne ceny. Dzięki świetnej znajomości rynku i wieloletniej współpracy z producentami okien, rolet i konfekcji okiennej nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna.

Oferowana przez nas stolarka okienna charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi, dużą trwałością, bardzo wysoką jakością. Cechy te w połączeniu z wypełnieniami szkła dają bardzo dobre walory estetyczne i użytkowe.

Pragniemy też zaznaczyć, że istnieje możliwość wyboru barwy osłon okiennych z palety RAL, liczącej około 100 kolorów!

Fachowcy z firmy sprawdzą również ewentualne różnice na poziomie tzw. ślepej wylewki/chudziaka, ławy oraz płyty fundamentowej. Później ustalą miejsce, od którego będzie wyznaczany poziom. Pamiętaj, że na współczesnych budowach różnice w poziomie ślepej wylewki mogą wynieść nawet kilkanaście centymetrów. Po uzgodnieniu ostatecznego poziomu planowanej posadzki nanoszone są repery, czyli kreski oznaczające, że wysokość od poziomu do podłogi wynosi dokładnie 100 centymetrów.


Tanie okna Konin. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.oknaroletykonin.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.