Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

KiM
KiM
ul. Parkowa 11
63-210 Żerków
Priorytetem rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w 1994 roku. Jako pierwsi w Jarocinie dostarczaliśmy okna i drzwi PCV z montażem, dając gwarancję na profesjonalną usługę. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na uruchomienie linii produkcyjnej oraz uzupełnienie naszej oferty o stolarką aluminiową. Rozwijająca się kadra oraz zaangażowanie kolejnego pokolenia zdecydowało o rozpoczęciu produkcji wyrobów z PCV. W krótkim czasie osiągnęliśmy sukces, znajdując się w TOP 15 producentów Salamander Window and Door Systems S.A.
Dobre i tanie okna z Jarocina ( Żerków ). Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://kimokna.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.