Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

CHEMO PLAST
CHEMO PLAST PLUS
Ul. Dworcowa 28 
62-051 Łęczyca k.Poznania
Firma CHEMO-PLAST PLUS zapewnia także krótkie terminy realizacji oraz fachową poradę i pomoc w wyborze produktu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma CHEMO-PLAST PLUS, z siedzibą w Łęczycy k/Poznania, powstała na początku lat 90-tych. Był to okres formowania się kierunków działalności naszego przedsiębiorstwa.W 2000 roku dotychczasową działalność w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej z tworzyw PCV postanowiliśmy rozszerzyć o segment związany z aluminium.Od początku istnienia firma CHEMO-PLAST PLUS współpracuje jedynie z branżowymi liderami. Okna PCV wykonujemy w oparciu o profile systemu znakomitej niemieckiej firmy ALUPLAST, stosując okucia firmy ROTO. Najwyższej jakości pakiety szybowe także pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców.Gwarantujemy Państwu usługi wysokiej jakości, sprzedaż wyłącznie renomowanych produktów, spełniających najbardziej rygorystyczne normy, a także kompleksową i miłą obsługę. Pięcioletnia gwarancja sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że w razie jakichkolwiek problemów otrzymają natychmiastową pomoc od naszego biura serwisowego.
Najniższa oferta okien w Luboniu ( Łęczyca k.Poznania ). Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.

http://chemo-plast-plus.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.