Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Domex
„Domex”
Krzysztof Grzegorz Czarnota
ul. Żeromskiego 18   12-100 Szczytno
Okna - Szczytno. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Zawsze staramy się przedstawiać im atrakcyjną, przejrzystą ofertę.
 W sprzedaży posiadamy:
- drzwi zewnętrzne i wewnętrzne firm Porta, Gerda, Pol-skone,
- okna PCV i ceramiczne,
- bramy garażowe Wiśniowski,
- systemy kominowe.

Mówiąc o kształcie okien, najczęściej spotykamy, głównie ramy w kształcie prostokątu lub kwadratu, ale są również okna łukowe, trójkątne i trapezowe. Ważne są też dodatkowe właściwości bądź cechy stolarki okiennej. Coraz częściej spotykane i coraz modniejsze są okna energooszczędne i okna pasywne, z bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Wybór należy do Państwa!

Zajmujemy się sprzedażą bram, okien, drzwi, paneli podłogowych, napędów do bram, systemów ogrodzeniowych i przeciwsłonecznych, a także innych produktów potrzebnych do wykończenia budowy różnorodnych obiektów (także pasywnych, czy energooszczędnych). Działamy na terenie całej Polski.

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem działa na rynku budowlanym, specjalizując się w branży stolarki otworowej (przede wszystkim okiennej). Realizujemy wszystkie zamówienia, począwszy od budownictwa indywidualnego, a skończywszy na obiektach handlowych.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie wiedzy budowlanej, co owocuje szerokim wykonawstwem inwestycji. Oferujemy wysoką jakość towarów i usług oraz dogodne terminy realizacji.

Wykonujemy okna na zamówienie, których konstrukcje opieramy na profilach renomowanych producentów. Posiadają one certyfikaty największych instytutów badania jakości. Profile te wykonano z PCV i innych materiałów, wyróżniających się stabilnością kształtu oraz dużą odpornością na wpływ wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych i starzenie się. Dodatkowym atutem okien opartych na tym systemie jest ich trudnopalność, dzięki któremu samoczynnie gasną po usunięciu płomienia.

DOMEX kładzie również duży nacisk na rzetelne wykonanie pracy przez pracowników. Każdy wyrób opuszczający halę produkcji posiada swoją numerację pozwalającą określić skład pracowników wykonujących dany produkt. Metodyka ta eliminuje usterkowość wykonywanej stolarki. W przypadku pojawienia się usterek, wykonywanych przez tego samego pracownika, następuje szkolenie pracownika przez pracowników nadzoru.

Okna Szczytno najtaniej. Poznaj nasze ceny okien. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://domex-szczytno.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |