Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

APEMI
APEMI
ul. Polska 52 , ul. Leyka 18
12-100 Szczytno
W branży stolarki budowlanej działamy od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą, doradztwem oraz montażem oferowanego asortymentu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Działając na rynku budowlanym od 2005 roku firma APEMI- Salon Okien i Drzwi zdobyła niemałe doświadczenie w zakresie handlu detalicznego , jak również na rynku usług budowlanych, a zwłaszcza w zakresie montażu stolarki otworowej.

Z uwagi na liczbę szyb mamy obecnie okna dwuszybowe, które są już obecnie standardem oraz trzyszybowe, wykorzystywane np. w domach pasywnych. Jeśli chodzi o okna elewacyjne, to ze względu na kształt wyróżniamy okna rozwierane i uchylno-rozwierane, odchylne oraz przesuwne. Rozwierane i uchylno-rozwierane to najczęściej wybierany rodzaj okien. Odchylne są otwierane od dołu na zewnątrz, co umożliwia wentylowanie pomieszczeń również w czasie deszczu.

Okna dachowe to okna uchylne, obrotowe, uchylno-obrotowe i wyłazowe.

Okna z aluminium chronią przed zimnem, wiatrem i hałasem. Zastosowany nowatorski system uszczelek gwarantuje komfort termiczny, bez względu na warunki pogodowe. Zachwyca również ich wysoka jakość wykończenia. Powierzchnia profili malowana jest proszkowo na kolory RAL, a także odcienie drewnopodobne i anodowane. To okna dopasowane do perfekcji pod każdym względem, które łatwo dopasować do indywidualnych oczekiwań.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów mamy w ofercie również drzwi antywłamaniowe i rolety zewnętrzne. Natomiast roletki materiałowe, zasłony rzymskie, maty bambusowe, wertikale i żaluzje posłużą do regulacji oświetlenia z zewnątrz i będą stanowiły ciekawy element dekoracji dzięki różnorodności materiałów z których są wykonane. Zapraszamy do biura. Od początku swojego istnienia nasza Firma stawia na profesjonalizm i kompleksowość usług. W biurze handlowym mogą liczyć Państwo na fachową i miłą obsługę, która bliżej zapozna Szanownych Klientów z ofertą, stworzy propozycje kosztorysowe a także pomoże dokonać odpowiedniego wyboru.

Maszyny i urządzenia nowej generacji tworzą kompletna linię technologiczną, komputerowy system przygotowania i optymalizacji produkcji okien oraz wykwalifikowana kadra inżynieryjno - techniczna, zapewnia produkcję na najwyższym poziomie. Dobra organizacja produkcji gwarantuje ciągłą kontrolę jakości, począwszy od analizy materiałów i surowców, przez kontrolę na poszczególnych etapach wytwarzania okien, po kontrolę jakościową gotowego wyrobu na specjalnym stanowisku kontrolo - pomiarowym.

Najniższa oferta okien w Szczytnie. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.apemi.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.