Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ZIELBUD
ZELBUD
ul. Powiśle 21
27-600 Sandomierz
Posiadamy własne ekipy montażowe, dokonujemy pomiaru u klienta jak również służymy poradą. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Historia naszej firmy rozpoczyna się w roku 1990. Wówczas powstaje jednoosobowa działalność gospodarcza założona przez Kazimierza Zelika w Sandomierzu przy ul. Powiśle 21. Firma zajmuje zaadaptowany budynek na biuro oraz stodołę przekształconą na potrzeby magazynu wyrobów na materiały budowlane. Firma nosi nazwę ,, Skład materiałów budowlanych. Zatrudnia 1 pracownika i korzysta z wynajętego transportu. Zapotrzebowanie na materiały budowlane jest jednak dość duże , co sprzyja rozwojowi firmy która zaczyna inwestować zarobione pieniądze w transport. W roku 1991 firma zakupiła 1 auto ciężarowe i zatrudniła kierowcę. Wzrost zapotrzebowania na materiały budowlane przyczynił się do zakupu kolejnych pojazdów a w roku 1992 jednoosobowa działalność gospodarcza zostaje przekształcona w spółkę cywilną. Z roku na rok umacnia się pozycja firmy na rynku. Cały zysk firma przeznacza na inwestycję. Powstają magazyny i zwiększa się ilość środków transportowych w firmie. Zakupiono wózek widłowy który znaczne usprawnia przeładunek towarów zwłaszcza że firma zaczyna obracać dużymi ilościami towarów nie tylko z klientami detalicznymi ale również w pod hurcie. Nawiązujemy kontakty z czołowymi producentami w branży budowlanej i w niedługim czasie stajemy się przedstawicielami czołowych polskich producentów zaopatrując znaczną część rynku Sandomierskiego. Kolejne lata to wzrost zatrudnienia oraz dość ekspansywna postawa firmy na rynku. Owocuje to koniecznością odpowiedniej ekspozycji towarów. Stale poszerzająca się ilość branż niejako wymusza posiadanie kolejnych magazynów i organizacji nowego biura i ekspozycji. Do pracy przyjmowani są kolejni pracownicy i spółka pozyskuje kolejnych wspólników. Rozrasta się również tabor samochodowy o kolejne auta dostawcze. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozwozimy towar pod wskazane miejsce, oraz rozpoczynamy montaż stolarki otworowej. . Firma bierze udział w licznych imprezach targowych i wystawienniczych uzyskując wyróżnienia i nagrody. Z roku na rok wzrasta ilość sprzedawanych towarów jak również poszerza się ich asortyment. Obecnie w sprzedaży posiadamy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i jesteśmy w stanie dostarczyć materiały na całą budowę, poprzez wszystkie jej etapy. W naszej ofercie znajdują się materiały do budowy jak również wykończenia budynku a także do zagospodarowania otoczenia wokół budynku. Obecnie jesteśmy spółką jawna zatrudniającą od 10 do 16 osób. Oprócz sprzedaży zajmujemy się usługami polegającymi na montażu sprzedawanego towaru u klienta. 
Tanie okna Sandomierz. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.zelbud.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |