Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna Silesia
Okna Silesia
ul. Sobieskiego 43
41-100 Siemianowice Śląskie
Tanie okna w Siemianowicach Śląskich. Zapytaj o cennik okien w swojej okolicy. Niskie ceny. Wyślij zapytanie ofertowe do nas. 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Nasza firma od 2001 roku specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment okien PCV, okien drewnianych, drzwi zewnętrznych oraz wewnątrz lokalowych, bram garażowych, parapetów, rolet zewnętrznych i materiałowych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów, które przynosi nam satysfakcję z wykonywanej pracy.
Wybierając okna, najwięcej uwagi poświęcamy ich wyglądowi. W rzeczywistości najmniej martwimy się o to, jakie okucia będzie posiadało nasze okno . Jedno co  bierzemy pod uwagę to fakt, aby pasowało do naszych wymagań estetycznych. Jednak estetyka to jedno, a bezpieczeństwo to drugie i warto o tym pamiętać przy zakupie okien. Dobrej klasy okucia umiejscowione na całym obwodzie okna, zapewniają mu szczelność, dociskając skrzydła do ościeżnicy, a dodatkowe wzmocnienia mogą stanowić doskonałą ochronę przed wyważeniem. Dla przeciętnego Kowalskiego  liczy się natomiast łatwość obsługi – przy pomocy jednej klamki ma on możliwość otwierania skrzydeł czy uchylania.

Okna PVC wyróżnia łatwość eksploatacji, co sprawia, że ich powierzchnia nie wymaga żadnych zabiegów konserwujących, oprócz mycia ciepłą wodą z dodatkiem powszechnie używanych w każdym domu środków myjących.

PCV to powszechnie używany skrót podstawowego materiału używanego do produkcji tego rodzaju okien, czyli polichlorku winylu. Wyrób polichlorku winylu polega na oddzieleniu z ropy naftowej etylenu, a z soli kuchennej chloru.

Duże przeszklenia są bardzo modne, a okna aluminiowe pozwalają na wykorzystanie tego trendu w nowoczesnych obiektach mieszkalnych i biurowych.

Więcej informacji na temat okien aluminiowych mogą Państwo dowiedzieć się w naszych salonach sprzedaży w kilku miastach na terenie kraju. Firma produkuje i sprzedaje jedynie wysokiej jakości elementy stolarki otworowej, które są energooszczędne, dźwiękoszczelne i bezpieczne dzięki najwyższej klasy profilom, antywłamaniowym okuciom i klamkom czy też starannie opracowanym mechanizmom działania.

Wprowadzamy najnowsze technologie w dziedzinie produkcji i montażu w celu optymalizacji kosztów inwestycji, jakie ponosi klient oraz zmniejszenia późniejszych kosztów utrzymania. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom otrzymują Państwo sprawdzone i oszczędne produkty. Specjaliści zatrudnienie w firmie odbywają regularne szkolenia i posiadają wiedzę na temat najnowszych trendów w dziedzinie stolarki i ślusarki aluminiowej i PCV oraz fasad wentylowanych. Zaplecze maszynowe pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji o dowolnej powierzchni lub kubaturze.

Na asortyment stolarki aluminiowej dostępnej w naszej ofercie składają się konstrukcje oparte na profilach aluminiowych. Są to konstrukcje zarówno bez izolacji termicznej, przeznaczone do budowy wewnętrznych przegród, i oparte o kształtowniki termiczne. Oferujemy także specjalistyczne przegrody przeciwpożarowe.

Stolarka aluminiowa zwykle łączona jest ze współczesną, modernistyczną architekturą. W naszej ofercie jednak możecie Państwo znaleźć specjalistyczne okna aluminiowe, przeznaczone do modernizowanych obiektów zabytkowych. Dzięki nim można bez kłopotu zachować pierwotną stylistykę przy możliwości montażu nowoczesnych rozwiązań.

Sprzedaż okien w Siemianowicach Śląskich. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy
 
http://oknasilesia.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.