Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

CONTINEKS
CONTINEKS Sp. z o.o.
ul. Jankowicka 51
44-200 Rybnik 
Pomiar u Klienta, wycena i transport GRATIS. Możliwość wstępnej wyceny i podpisania umowy u Klienta. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór okien PCV wysokiej jakości, w przystępnych cenach. Nasze okna charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i starzenie się tworzywa, spełniając przy tym surowe normy izolacji termicznej i akustycznej.

W naszej ofercie również:
-Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
-Drzwi przeciwpożarowe,
-Stolarka aluminiowa,
-Parapety zewnętrzne i wewnętrzne,
-Rolety i żaluzje,
-Bramy garażowe,
Prowadzimy również serwis i naprawę okien PCV.

Szeroka gama produktów oraz ich konkurencyjne ceny, zadowolą praktycznie każdego i od dawna staramy się pogodzić paradoks cena/jakość. Rozmawiając z naszymi klientami odbieramy wrażenie i często pochlebne zdania, iż znaleźliśmy consensus między tymi dwoma najbardziej oczekiwanymi argumentami, wpływającymi na zakup danego produktu. Serdecznie zapraszamy do głębszego zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety okien PCV - są odporne na niszczące wpływy atmosferyczne. Ponadto są odporne na działanie grzybów i owadów. Dodatkowo mają wysoką trwałość bieli. Mimo młodego wieku samej technologii są okna z PCV mające ponad 30 lat. W przypadku białych okien mamy gwarancję trwałej bieli na wiele lat. Są bardzo szczelne (ochrona przed utratą ciepła). Należy też wspomnieć o cenie. Okna pcv są relatywnie tanie. Prawie nie wymagają konserwacji.

Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości okna drewniane dostosowane od indywidualnych potrzeb pod względem upodobań estetycznych jak i w dowolnych rozmiarach i kształtach. Zapewniamy dokładny pomiar i profesjonalne doradztwo.

Produkowane przez naszych dostawców okna z aluminium znajdą zastosowanie w nowych jak i odnawianych obiektach.

Firma CONTINEKS jest w nich najwyżej oceniania w kategoriach: najszersza oferta, oferta o najlepszej relacji ceny do jakości oraz najbardziej innowacyjna firma.

Dużą wagę i wysiłek przywiązujemy do edukowania i szkolenia producentów i sprzedawców okien, gdyż zaawansowane rozwiązania techniczne wymagają również wiedzy na temat ich zastosowania, jak też sprzedaży.


Tanie okna Rybnik. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.salon-okien.eu/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.