Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

LIDERTEC
LIDERTEC
ul. Jana Matejki 14, 41-700 Ruda Śląska
Najpierw trzeba dobrze i rzetelnie wykonać swoją robotę, a dopiero wtedy, kiedy klient jest zadowolony z wykonanej usługi, można wziąć zapłatę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości okna PCV, okna drewniane, systemy HS oraz systemy aluminiowe, wiodących polskich i zagranicznych producentów. Oferowane przez nas produkty stolarki okiennej powstają z najlepszych materiałów, a wykorzystane przy ich produkcji nowoczesne technologie sprawiają, że są funkcjonalne, trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych a przy tym zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.

LIDERTEC tworzy grupę współpracujących ze sobą od wielu lat firm do której należą:
PENDRAGON – Producent rolet i bram rolowanych 
TERMALUX – Producent drzwi i okien aluminiowych
Tworzymy w ten sposób silną grupę kapitałową, która pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach oraz sprostać największym wymaganiom naszych klientów.LIDERTEC to:
15 salonów sprzedaży
ogromne, 12-letnie doświadczenie
doświadczone, sprawdzone ekipy montażowe
szeroka oferta produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny
profesjonalny bezpłatny pomiar
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Według statystyk, mogą przetrwać w idealnym stanie przez 20 lub nawet 50 lat. Będą bardzo szczelne, oczywiście pod warunkiem, że zostaną odpowiednio zamontowane. W ten sposób zapewnią skuteczną ochronę przed utratą ciepła, a także doskonałą dźwiękoszczelność, co jest szczególnie istotne w miastach i w mieszkaniach znajdujących się przy ruchliwej ulicy.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że stolarkę drewnianą można konserwować dzięki – po takim zabiegu okna drewniane będą wyglądać jak nowe przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Dodatkowym atutem wyboru okien z drewna jest walor ekologiczny takiego rozwiązania.

Poznaj nowości oraz skorzystaj z naszych porad. Jako powszechnie ceniona marka na świecie, nieustannie się rozwijamy, poszerzamy horyzonty, dążymy do perfekcji.

W nowoczesnych oknach przesuwnych, duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła, a ich progi są niemal niewidoczne.

Profesjonalny serwis okien - zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem posprzedażowym. Gwarantujemy wsparcie wszystkich naszych specjalistów, zapewniając mi.in. pełen zakres usług montażowych.

Klienci często wybierają okna wykonane z PCV – charakteryzuje je atrakcyjna cena przy korzystnych parametrach cieplnych i akustycznych. Wymogi dla okien pasywnych -co ważne, okna pasywne powinny spełniać konkretne wymagania i charakteryzować się określonym całkowitym współczynnikiem przenikania ciepła , w przypadku okna PCV zabudowanego współczynnik nie może być wyższy niż 0,85 W/m2K. Liczy się też przepuszczalność promieniowania słonecznego.

 
Dobre i tanie okna z Rudej Śląskiej. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://www.lidertec.pl/

 

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.