Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

IGIES
IGIES & IGIES Spółka Jawna
ul. Sportowa 10
43-600 Jaworzno
Do najlepszej jakości produktów dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam wielu klientów. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy renomowanym dystrybutorem okien. Od lat współpracujemy ze znanymi producentami, których produkty sprawdzają się w polskich domach od dekad. Szeroka oferta oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują podjęcie dobrej decyzji przy wyborze okien.  Już od lat świadczymy usługi na rynku dystrybucji okien drewnianych. Oferujemy sprzedaż okien drewnianych w postaci wysokiej jakości rozwiązań pochodzących od najlepszych producentów.

Niepowtarzalne w swojej naturalności. Ponadczasowe bez względu na trendy architektoniczne. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom okna i drzwi zewnętrzne w najbardziej nawet wyszukanych kształtach, wykończalniach i kolorach.  W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze gatunki drewna począwszy od powszechnie stosowanej sosny i mahoniu meranti, poprzez dąb, modrzew i wielu innych.

Stosując różnego rodzaju powłoki na szybie możemy także ograniczyć przenikanie promieni do pomieszczeń np. znajdujących się od południa i zachodu. Natomiast instalując nawietrzaki można kontrolować wilgotność w pomieszczeniach. Dla wymagającego klienta istnieje możliwość zainstalowania ukrytych okuć co ułatwia czyszczenie okien i wygląda bardzo nowocześnie.

Firma IGIES & IGIES powstała w 2000 roku. Najpierw specjalizowała się w pośrednictwie w sprzedaży okien PVC, jednak już rok później rozpoczęła własną produkcję. W naszej ofercie znajdowały się wówczas okna PVC, ale już niebawem pojawiły się również okna aluminiowe i drewniane. W kolejnych latach nastąpił dynamiczny rozwój firmy, która zyskała kilkadziesiąt punktów handlowych oraz zaczęła importować produkty do krajów Unii Europejskiej. 

Wybór materiału na okna zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań, jednak nie warto z góry odrzucać drewna na rzecz plastiku. W kwestii materiału na okna, Poznań jest miastem, w którym przeważają te wykonane z PCV, jednak również okna drewniane mają swoich zwolenników, a w przypadku budynków zabytkowych są one wręcz nieodzowne.

Najważniejszym celem działalności naszej firmy  jest zadowolenie klienta. Osiągamy to dzięki jakości naszych produktów. Stała kontrola jakości zaczyna się w chwili zakupu materiałów do produkcji, zdecydowaną większość z nich kupujemy od wielu lat u tych samych dostawców. Od nich wymagamy ciągłej dbałości o produkt, o jego jakość, styl, nowoczesność. Dobre okno powinno sprostać siłom wiatru i chronić przed zimnem, czyli zapewnić określoną izolację cieplną. Powinno także posiadać wymaganą sztywność oraz być szczelne, uwzględniając przy tym odpowiednią filtrację.

Najniższa oferta okien w Jaworznie. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.igies.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl/