Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

TIMBER
TIMBER
ul. Stawowa 48
43-400 Cieszyn
Bagaż doświadczeń pozwala uchronić naszych klientów przed wieloma błędami. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wszystko w trosce o Ciebie oraz Twoich bliskich. Robimy to po to, by dom był symbolem bezpieczeństwa. Nasze okna to rozsądny wybór.

Nasza wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. Oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta na terenie całego kraju oraz udzielenie bezpłatnej wyceny. Szeroka oferta towarowa, jakościowa i cenowa, położenie firmy, infrastruktura i zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pozwala na terminową realizację nawet bardzo dużych zamówień. Na wszystkie usługi firma udziela gwarancji.

Firma dostępna od 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy dostępni 24h/dobę.

Wszystkie nasze produkty dzięki swoim właściwościom, zapewniają doskonałe wyciszenie oraz komfort cieplny. Oferujemy najlepsze okna z których skorzystać mogą Klienci mieszkający w całej Polsce. Zapraszamy do wizyty w jednym z naszych punktów handlowych, w którym zaopatrzycie się Państwo w nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, w pełni dopasowane do Waszych potrzeb.

Profile są stabilne - w naszych oknach stosujemy okucia najwyższej jakości, a dla wymagających klientów – również okucia antywłamaniowe.

Komorowa budowa naszych okien PCV sprawia, że są lekkie. Ale też stabilne, co zapewnia stalowe, ocynkowane wzmocnienie montowane wewnątrz profili.

Czym się wyróżniamy na wymagającym i nasyconym rynku? Naszymi dostawcami są producenci okien i drzwi energooszczędnych i pasywnych. Ich wyroby okienne i drzwiowe wykonane z PCV, PCV-aluminium, drewna, drewna-aluminium, stali, charakteryzują się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i najlepszymi parametrami izolacyjnymi. Wszystkie innowacje są efektem postępu technologicznego w branży oraz ciągle podnoszonych norm w zakresie izolacyjności termicznej. Dodatkowymi atutami związanymi z zamówieniem renomowanej stolarki jak również adekwatny do parametrów termoizolacyjnych każdego okna i każdych drzwi tzw. „ciepły" montaż.

Jesteśmy cenionym przez klientów producentem najlepszych okien na wymiar oraz standardowych i antywłamaniowych. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów i wytwarzać na zamówienie okna o różnych kształtach i wielkościach.

Służymy wszechstronną informacją w zakresie doboru, zakupu i montażu stolarki budowlanej.

Okna PCV to wysokiej jakości produkty, które spełniają wszelkie polskie oraz europejskie normy.

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem okien oraz drzwi wykorzystujących te systemy profili.

Wybór odpowiedniej stolarki otworowej do domu przy każdej planowanej inwestycji czy remoncie jest dosyć odpowiedzialnym zadaniem.

Dobre i tanie okna z Cieszyna. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://timber.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.