Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Dziadek
Dziadek Salon Sprzedaży w Sopocie
aleja Niepodległości 732
81-840 Sopot
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien w naszej firmie. Niskie ceny, wysoka jakość -zadzwoń lub napisz.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK" Sp. z o.o. z siedzibą w Bielicach (zachodnie obrzeża województwa warmińsko-mazurskiego) powstała w okresie głębokich przemian ustrojowo- gospodarczych, jakie dokonywały się w Polsce na przełomie lat osiemdziesiątych i dziwięćdziesiątych.Fabryka została zbudowana od podstaw, dlatego nie trudno się domyśleć, że początki były trudne. Mało kto wówczas przewidywał, że tak dalece rozwinie się firma "DZIADEK" i osiągnie tak znaczącą pozycję na rynku producentów stolarki budowlanej. Obecnie nasza Fabryka zajmuje obszar 7 ha, na terenie którego znajduje się: centrum logistyczno-biurowe, kompleks produkcyjny o powierzchni 6000 mkw. z nowoczesnym parkiem maszynowym, tartakiem, suszarnią drewna, warsztatem mechanicznym oraz ekspozycją produktów. Aktualnie fabryka należy do czołowych producentów w branży i dysponuje kompleksową ofertą stolarki otworowej stosowanej w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej. Proces produkcyjny jest obecnie bardzo zaawansowany technologicznie, dzięki czemu znacząco zwiększyła się wydajność pracy, jak również jakość i estetyka oferowanych wyrobów.  Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK" współpracuje z ponad osiemdziesięcioma przedstawicielami działającymi niemal w każdym zakątku Polski. Ekspansja nie ogranicza się tylko do terytorium naszego kraju. Firma zaznaczyła również swoją obecność na rynkach Unii Europejskiej, szczególnie w Niemczech, Holandii, Danii, Szwecji. Eksport odbywa się również na Ukrainę, Cypr i do krajów skandynawskich.
Dwudziestoletni ogrom pracy włożony w rozwój Fabryki zaowocował uzyskaniem licznych aprobat technicznych oraz certyfikatów dopuszczających nasze produkty do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej. Wychodząc na przeciw rosnącym wymogom klienta Fabryka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki oraz jej wbudowania do budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wyrobami.
Zajmujemy się handlem oknami w Sopocie od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://www.dziadek.com.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |