Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna 04m
04m Sp. z o.o.
Dobrzewino, ul. Dębowa 15
84-208 Kielno
Okna - Kielno. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę przy realizacji projektu, inwestycji budowlanej. Zapraszamy.
Nasz program produkcyjny:
- Stolarka aluminiowa
- Okna
- Drzwi
- Fasady
- Stolarka p-poż, posiadamy własny Certyfikat Zgodności.

Okna dostępne w naszej sprzedaży produkowane są z najnowocześniejszych materiałów i cechują się najwyższą jakością. Kupując u nas okna, mamy pewność, że będą dobrze służyły Ci przez jak najdłuższy czas. Oprócz atrakcyjnych cen, gwarantujemy również szybki czas wykonania Państwa zamówienia oraz pomoc przy wyborze najbardziej odpowiednich okien do Waszego domu. W naszej ofercie posiadamy zarówno okna aluminiowe, plastikowe PCV, przeciwpożarowe i okna techniczne.

W naszym asortymencie dostępne są również parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

04m posiada w swojej ofercie również szeroki wybór okien PCV. Wystarczy odwiedzić nasz salon okien w wielu miastach w kraju, aby zobaczyć nasze okna PCW . Nasze okna oferujemy w szerokim gamie kolorystycznej palety RAL. To co nas wyróżnia w zakresie stolarki PCV to również zastosowanie okuć uchylno-rozwiernych, które są szczególnie cenione za walory użytkowe przez naszych klientów. W naszej ofercie w salonie dostępne są produkty produkowane na profilach znanych producentów.

W przypadku braku zasad montażu w projekcie budowlanym należy stosować się do zasad określonych w instrukcji producenta okien. Krok kolejny – zaplanowanie montażu. Bardzo ważne jest uzgodnienie i zaplanowanie wszelkich kwestii związanych z wykonaniem montażu. Są to na przykład sposób przygotowania otworów, umiejscowienie okna względem muru, dostosowanie sposobu mechanicznego zamocowania okna w zależności od rodzaju muru konstrukcyjnego, dobór odpowiednich materiałów termoizolacyjnych i szczelniających,

dobór sposobu podparcia konstrukcji okien dołem.

Okna PCV które znajdziecie Państwo w poniższej ofercie, to rozwiązanie nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim tanie. Właśnie ten fakt wyróżnia nas spośród innych firm zajmujących się stolarką okienną – dajemy naszym klientom rozwiązania, które przez wiele lat będą cieszyć ich oko a przy profesjonalnym doradztwie z naszej strony można daną realizację zaprojektować na tyle tanio, aby każdy mógł skorzystać z proponowanego rozwiązania. Nasi projektanci dbają o to, aby prezentowane okna PCV wyróżniały się spośród innych.

Jesteśmy specjalistami w branży stolarki budowlanej wykonywanej indywidualnie według potrzeb klienta. Duże zaangażowanie w rynek zagraniczny powoduje, że jesteśmy znani i pożądani w wielu krajach europejskich, gdzie wykonujemy wiele realizacji. U nas możecie Państwo znaleźć ofertę renomowanych producentów PCV i aluminium oraz solidnych producentów drzwi wejściowych i wewnętrznych.

Okna Sopot ( Kielno ) najtaniej. Poznaj nasze ceny okien. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.04m.eu

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.