Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

BONIEK
Przedsiębiorstwo "Boniek" Krzysztof Boniek
ul. Swochowo 1, 
76-200 Słupsk
Przedsiębiorstwo BONIEK to firma założona przez Krzysztofa Bońka w 2000 roku. Firma ma swoją siedzibę w niewielkiej wsi pod Słupskiem.
Początkowo produkowane były w niej rolety zewnętrzne oraz bramy garażowe. Z czasem ta mała firma zaczęła się przekształcać i wzbogacać swoją ofertę. Obecnie produkowane są tu także okna i zewnętrzne drzwi drewniane. Jesteśm6y także dystrybutorem okien PCV. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie zakupu stolarki budowlanej.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, estetyka wyrobów oraz atrakcyjna cena. W połączeniu z doświadczoną kadrą pracowniczą sprawia to, że nasi klienci mogą być pewni iż otrzymają u nas fachowe doradztwo i towar, który będzie im służył wiele lat.

Tanie okna Słupsk. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio.

Kontakt
Przedsiębiorstwo "Boniek" Krzysztof Boniek
ul. Swochowo 1,
76-200 Słupsk
Telefon firmowy:59 847 19 17
Adres strony internetowej: www.boniek.eu

Zapraszam do Kontaktu
Krzysztof Boniek

 

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.