Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ALKOM
ALKOM
ul. Rzeczna 8
83-031 Łęgowo
Wszystkim naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług w zakresie projektowania, bezpłatnego pomiaru oraz montażu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe "ALKOM" rozpoczeło swoją działalność w maju 1994 roku od produkcji ślusarki aluminiowej na rynek polski i dla Obwodu Kaliningradzkiego. Wymagania rynku i dynamiczny rozwój branży zmusiły nas do rozszerzenia zakresu działalności o produkcję stolarki PCV. Działalność tą rozpoczeliśmy w listopadzie 1995 roku. Produkcja ślusarki aluminiowej i stolarki PCV pozwoliły nam na wykonywanie mieszanych elementów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki otworowej jak i nietypowych konstrukcji aluminiowych sprawiło że firma zyskała opinię solidnego wykonawcy.
Tanie okna Pruszcz Gdański ( Łęgowo ). Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.alkom.gda.pl/

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.