Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

OKNAL
OKNAL
ul. Sikorskiego 126A
18-400 Łomża
Posiadamy niezbędne świadectwa, atesty, aprobaty oraz certyfikaty stwierdzające wysoką jakość wyrobów.Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma „OKNAL” powstała w 2000 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki ALU. Nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jak też w zabytkowej architekturze. Profile PVC, z których wytwarzamy nasze wyroby to bezołowiowy system KÖMMERLING – od lat światowy lider w produkcji profili PVC.

Okna polskich producentów wyposażone są w nowoczesne okucie rozwiązanie to łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Łączymy doskonałe cechy użytkowe z wysoką estetyką produktów, oferując przy tym szeroką gamę modeli i wykończeń do każdego wnętrza. Wieloletnie doświadczenie w produkcji okien pozwala nam oferować wyroby wysokiej klasy, posiadające długą gwarancję.

OKNAL oferuje profesjonalną pomoc w zakresie wyboru odpowiednich okien. Pracownicy służą klientom fachowym doradztwem – z uwagą słuchają potrzeb klienta i dzięki temu dobierają dla niego najlepsze rozwiązania. W końcu tylko odpowiednio zdefiniowana potrzeba pozwoli wybrać optymalną ofertę, która w pełni zadowoli klienta.

Kiedy już podejmiesz decyzję o tym, aby zamówić stolarkę okienną w twoje-okna, my przystępujemy do pomiarów otworów okiennych.

Pamiętaj, że wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Wycena okien – na czym polega? Jeśli chcesz poznać cennik montażu, musisz podać nam wszystkie informacje niezbędne do sporządzenia oferty. Nieprecyzyjne lub niepełne dane mogą nie wystarczyć do przygotowania kalkulacji i narazić Cię na ryzyko związane z niedoszacowaniem kosztów lub zamówieniem produktów i usług niedostosowanych do Twoich oczekiwań i wymagań wynikających z umiejscowienia budynku.

Wszystkie przez nas oferowane odznaczają się klasą A – jakością najwyższej klasy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna PCV na profilu znanych producentów. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością profili, ich stabilnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi, czyli wszystkim tym, co nazywamy wysoką jakością. Okna PCV są najlepszym sposobem na pogodzenie niechęci do konserwacji okien z ekonomicznością utrzymania domu. Jednak, aby okno było naprawdę dobrym rozwiązaniem, warto pomyśleć o zastosowaniu markowych profili 7-komorowych.

Okna PCV produkowane przez firmę OKNAL są bardzo szczelne. Aby zapewnić wymianę powietrza w pomieszczeniu, należy przeprowadzać krótkie intensywne wietrzenie. Wszystkie skrzydła uchylno-rozwierne  są wyposażone w specjalne okucie i można je ustawić w pozycji "rozszczelnione".

Okucia należy chronić przed zaprawą murarską. W celu zmniejszenia oporów ruchu, okucia należy regularnie konserwować. Raz w roku wszystkie części ruchome należy oczyścić z kurzu, cząstek tynku i posmarować smarem . OKNAL to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Dobre i tanie okna z Łomży. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://oknal.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.