Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

A.J OKNA
A.J OKNA S.C
ul. Ciesielska 2 lok.26
15-542 Białystok
Okna - Białystok. Sprzedaż okien w niskich cenach. Zapytaj o cennik - tanio. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Do najlepszej jakości produktów dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam wielu klientów.  Zapraszamy.
AJ OKNA doskonale rozumiejąc potrzeby klientów ma do zaoferowania zróżnicowane profile okienne w różnych seriach pod względem parametrów technicznych, wyposażenia, kształtów i pełnej kolorystyki. Dzięki temu każdy Klient z naszą pomocą z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Potwierdzone certyfikatami jakości okna pcv, drewniane i aluminiowe  są gwarancją, że nasze produkty spełniają niezwykle rygorystyczne normy i wymagania dotyczące jakości.

Oferujemy okna skonstruowane na bazie systemów najlepszych producentów – lidera rynku profili PVC. Proponujemy produkty o podniesionej izolacyjności termicznej, funkcjonalne i trwałe – wytwarzane w kolorach i kształtach wskazanych przez naszych Klientów.

AJ OKNA to kilkanaście lat doświadczenia, dziesiątki udanych realizacji, ugruntowana obecność na rynkach europejskich i szeroka gama produktów spełniających rygorystyczne normy Unii Europejskiej.

Eksperci naszej firmy na tym etapie doprecyzowują metody podparcia okien. To dość istotne zwłaszcza w przypadku okien balkonowych i okien przesuwnych typu HST.  W trakcie pomiarów stolarki uzgadniamy rodzaj uszczelnienia okien od strony wewnętrznej i zewnętrznej oraz sposób wykonania środkowej warstwy termoizolacyjnej. Jako uszczelnienie wewnętrzne stososujemy m.in.: folie paroizolacyjne, powłoki uszczelniające, multifunkcyjne taśmy rozprężne. Środkowa warstwa termoizolacyjna wykonywana jest za pomocą pianki poliuretanowej, wełny mineralnej lub taśmy rozprężnej.

W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze gatunki drewna począwszy od powszechnie stosowanej sosny i mahoniu meranti, poprzez dąb, modrzew i wielu innych.

Oferujemy szeroki wybór lakierów zarówno lazurowych (z widoczną strukturą drewna) jak i kryjących dzięki czemu z łatwością dopasowują się one do koloru elewacji i wystroju wnętrza. Aby zlikwidować problem konserwacji możemy dostarczyć okna z nakładkami aluminiowymi od zewnątrz, rozwiązanie, które na świecie staje się coraz bardziej popularne, gdyż łączy piękno okna drewnianego i niezniszczalność profilu aluminiowego.

Znaleźliśmy dostawców okien dla wielu ludzi. Nasi partnerzy tj producenci, dystrybutorzy, sprzedawcy okien są bardzo zadowoleni z naszej usługi.  W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór okien obrotowych, okien PCV klasy Premium, okien skandynawskich czyli okien otwieranych na zewnątrz, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych renomowanych producentów, w tym między innymi drzwi akustycznych o wysokich parametrach dźwiękoszczelnych, drzwi antywłamaniowych, eleganckich drzwi lakierowanych lub fornirowanych, dodatków w postaci żaluzji fasadowych, praktycznych rolet zewnętrznych, solidnych parapetów.

Okna Białystok najtaniej. Poznaj nasze ceny okien. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.ajokna.com.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |