Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

MAT-POL
P.P.U.H. MAT-POL Kazimierz Plata
UL. NOWOWARSZAWSKA 115 A
15-206 BIAŁYSTOK
Działamy od 1994 roku, współpracując z różnymi przedsiębiorstwami i zakładami. Zapraszamy do współpracy
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Nasze usługi i wyroby typu: żaluzje poziome, pionowe - VERTICALE (materiałowe oraz PCV), rolety wewnętrzne (tkaninowe - gumowane i przepuszczające światło), rolety antywłamaniowe - zabezpieczające (aluminiowe i PCV), siatki przeciw insektom i owadom, akcesoria do ich produkcji oraz sterowanie elektryczne i napędy do rolet, bram garażowych i wjazdowych zastosowane zostały w wielu mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

Naszym klientom oferujemy okna w systemie 5 i 6-komorowym, parapety wewnętrzne i zewnętrzne

drzwi balkonowe, drzwi wejściowe.  Oferowane przez naszą firmę konstrukcje wieloskrzydłowe mogą być podzielone różnymi rodzajami słupków stałych, dobieranych w zależności od wymagań statyki, lub słupków ruchomych, umożliwiających zaspokojenie wymagań najbardziej wymagających klientów. Naszym bardziej wymagającym Klientom oferujemy systemy pięciokomorowe. Rozszerzeniem i uzupełnieniem oferty podstawowej, jest supernowoczesna, pięciokomorowa seria produktów, charakteryzująca się bardzo nowoczesnym wzornictwem, oraz wysokimi parametrami użytkowymi.

Wszystkie oferowane przez firmę produkty z PCW wytwarzane są w technologii bezołowiowej, nie zawierającej kadmu, przy użyciu stabilizatorów wapniowo-cynkowych.

 W odróżnieniu od obecnych na rynku wyrobów konkurencyjnych, PCW od nas nie zawiera domieszki metali ciężkich. Może być zatem stosowany bezpiecznie w otoczeniu osób z alergią, astmą, kobiet w ciąży i małych dzieci. Wyprodukowane w tej technologii PCW jest również w 100% odzyskiwane w procesie recyklingu.

Każdy montaż poprzedzony jest przygotowaniem otworów. Czyszczone są glify, a podłoże skrupulatnie zabezpieczane przed zabrudzeniem lub ewentualnym uszkodzeniem. Następny krok to dokładne sprawdzenie wymiarów otworów. Montażyści muszą bowiem upewnić się, że okna zostały odpowiednio rozlokowane. Nie ma tu bowiem miejsca na jakiekolwiek pomyłki. Ościeżnice bez skrzydeł montowane są w murze. Na początku montuje się je na drewnianych klockach. Później można ustawić odpowiednie luzy montażowe.

Każdy nasz projekt staramy się wykonać możliwie jak najszybciej, gdyż szanujemy Państwa czas. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć ile może kosztować okno na wymiar, którego potrzebujesz, oferujemy bezpłatną wycenę. Wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej.

Okna aluminiowe - firma MAT-POL  jest dystrybutorem stolarki okiennej oraz drzwiowej najlepszych dostępnych na rynku marek. Oferujemy szeroki wybór produktów najlepszych marek, , których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór okien i drzwi PCV oraz w profilach aluminiowych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się systemy fasadowe oraz rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, żaluzje i markizy, a także ogrody zimowe.

Dobre i tanie okna z Białegostoku. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://www.mat-pol.com.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |