Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Wieslaw Sokolowski
Autoryzowany Partner DOMEL, Krispol - Wiesław Sokołowski
ul. Zwierzyniecka 25A, 15-312 Białystok
Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dobierzemy produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma Wiesław Sokołowski powstała w 1995 roku w Białymstoku. W pierwszych latach działalność firmy ograniczała się do sprzedaży i montażu okien i drzwi renomowanej firmy Thermoplast. Z czasem firma Wiesław Sokołowski rozszerzyła swoją działalność o współpracę z kolejnymi znanymi producentami. Przy wyborze partnerów handlowych, zawsze decydowała jakość produkowanych towarów i profesjonalizm we wzajemnej współpracy. Stosując takie założenia, firma rozpoczęła współpracę z firmami: Krispol, Meyer-Holsen, CAL, Internorm, Domel, Centurion, Porta, Pol-Skone oraz wieloma innymi.

Obecnie firma Wiesław Sokołowski jest firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, doświetlaczy do okien, rolet, parapetów, bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych. W naszej firmie można ponadto zamówić najwyższej jakości niemiecką dachówkę Meyer-Holsen. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Wiesław Sokołowski.

Dom to miejsce, gdzie zawsze chętnie wracamy, gdzie powinniśmy się dobrze czuć. Tutaj regenerujemy swoje siły, tutaj przeżywamy nasze najpiękniejsze chwile, tu możemy się przygotować do zmagań z dniem codziennym. Tu dorastają nasze pociechy. Stwórzmy im jednak najbardziej optymalne warunki do rozwoju, zabawy i nauki. Nasze okna pozwolą Wam cieszyć się ciepłą atmosferą ogniska domowego w pełnym tego słowa znaczeniu.

W naszej ofercie znajdują się również specjalne modele okien, rekomendowane do domów energooszczędnych i pasywnych. Zachęcamy do przejrzenia całości naszej oferty.

Dedykowane dla wszystkich ceniących naturalność i ponadczasową elegancję. Dodają ciepła i charakteru każdej domowej aranżacji. Okna drewniane to produkty najwyższej jakości, spełniające najnowsze wymagania i europejskie standardy. Powstałe wyłącznie w oparciu o wyselekcjonowane, odpowiednio klejone drewno.

Dodatkowo od okien wymagamy także by izolowały nas od hałasu z zewnątrz, zwracamy również uwagę na ich walory estetyczne. Do wyboru mamy okna PCV oraz okna drewniane i choć panuje powszechne przekonanie, że lepsze są te pierwsze, nie oznacza to, że nie warto w ogóle zwrócić uwagi na okna wykonane z drewna - każde z tych dwóch mają zarówno swoje wady, jak i zalety.

Okna wykonane z plastiku są bardzo szczelne, należy jednak pamiętać, że zbyt duża szczelność może doprowadzić do tego, że pomieszczenia w domu będą zbyt wilgotne, a to, jak wiadomo, prosta droga do rozwoju grzybów.

Kluczową jednak sprawą jest jakość okien PCV. Wszystkie przez nas oferowane odznaczają się klasą A – jakością najwyższej klasy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna PCV na profilu znanych producentów. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością profili, ich stabilnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi, czyli wszystkim tym, co nazywamy wysoką jakością. Okna PCV są najlepszym sposobem na pogodzenie niechęci do konserwacji okien z ekonomicznością utrzymania domu.

Zapoznaj się cenami okien w Białymstoku

http://oknaidrzwi.eu

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.