Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Wieslaw Sokolowski
Autoryzowany Partner DOMEL, Krispol - Wiesław Sokołowski
ul. Zwierzyniecka 25A, 15-312 Białystok
Przedstaw nam swoje wymagania, a my dobierzemy produkt i usługi do Państwa potrzeby bazując na naszej wiedzy oraz oświadczeniu.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma pochodzi z Białegostoku. To tutaj mamy największą liczbę realizacji. Jednak nie zamykamy się w naszym mieście. Wykonujemy zlecenia również w pobliskich miejscowościach. Nasza firma Wiesław Sokołowski powstała w 1995 roku w Białymstoku. W pierwszych latach pracy firmy ograniczała się do sprzedaży oraz instalacji okien, dzwii renomowanej firmy Thermoplast. Z czasem nasza firma rozszerzyła swoją działalność o współpracę z kolejnymi markowymi producentami. Obecnie mamy szeroką ofertę handlową. Warto sprawdzić ją na naszej stronie internetowej do czego zachęcamy. Przy wyborze partnerów handlowych, zawsze decydująca jest jakość produkowanych towarów oraz profesjonalizm we wzajemnej współpracy. To podstawa naszego działania. Stawiamy na jakoś i dobrą cenę naszych produktów. Stosując takie założenia, firma rozpoczęła współpracę z firmami: Krispol, Meyer-Holsen, CAL,   Centurion, Porta, Pol-Skone oraz innymi znanymi markami. NASZA FIRMA JEST TYPOWO firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą oraz instalacją okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej firmie można również zamówić wysokiej jakości niemiecką dachówkę Meyer-Holsen. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Wiesław Sokołowski. Pełną ofertę produktów znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Zdobyliśmy szacunek klientów w Białymstoku ponieważ rzetelnie podchodzimy do każdej realizacji. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Zapoznaj się cenami okien w Białymstoku

http://oknaidrzwi.eu

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |