Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

FILPLAST
FILPLAST SP. Z.O.O. 
48-250 Głogówek
ul. 3 Maja 33
Szukasz solidnych i wytrzymałych okien? Zapraszamy do współpracy z nami. Napisz lub zadzwoń przygotujemy ci ofertę
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma powstała w 1990 roku w Komornikach na Opolszczyźnie. Każdy kolejny rok jej istnienia na rynku, wzbogacał nas w wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu obecnie stanowimy zgrany zespół świadczący klientom usługi na najwyższym poziomie. Wnosimy do firmy to, co w nas najlepsze – niepowtarzalne pomysły, profesjonalizm, zaangażowanie, pasję, pozytywne nastawienie. Lubimy siebie i naszą pracę. Stale podnosimy sobie poprzeczkę, bo chcemy być najlepsi na rynku. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły i nadzorując każdy etap prac, by klient otrzymał produkt, który go zachwyci. To nasz cel, dlatego z dumą podpisujemy się własnym nazwiskiem pod każdym naszym produktem. Obecnie Filplast to około 300 pracowników, cztery zakłady produkcyjne obejmujące łączną powierzchnie 20 000 m2, własna lakiernia i laboratorium do badania stolarki okiennej jak i nowoczesny park maszynowy z zautomatyzowaną linią produkcyjną sterowaną komputerowo.
Zajmujemy się handlem oknami w Prudniku ( Głogówek ) od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://filplast.eu

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.