Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Amiko
H.P.U. Amiko Teresa Kilar
ul.Mickiewicza 7
96-300 Żyrardów
Współpracujemy z firmą „PETECKI”, krajowym potentatem w produkcji okien. Zapraszamy do współpracy
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma ma siedzibę w Żyrardowie. To tutaj głownie obsługujemy klientów. Poznaj naszą pełną ofertę. Obsługujemy klientów indywidualnych, ale też zakłady przemysłowe, placówki oświaty, kultury,  instytucje państwowe i samorządowe. Jesteśmy w stanie zaoferować okna drewniane, pcv oraz aluminiowe. Sam wybierz jakich okien szukasz. Współpracując z nami będziesz zadowolony z naszej obsługi oraz jakości naszych produktów. W naszej rodzinnej firmie dokładamy starań, aby klienci obsługiwani byli fachowo, rzetelnie oraz kulturalnie. To podstawa nasze pracy. W pracy stawiamy oczywiście również na wysoką jakość produktów.  Jakie okna ty wybierzesz pozostaje twoim wyborem. My jednak możemy przedstawić CI ofertę na każdy rodzaj stolarki. Pokażemy ci również plusy i minusy każdego z rozwiązań. Plusem okien aluminiowych jest fakt, że nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Okna z aluminium stanowią propozycję dla osób, które nie uznają kompromisów. Nie chcą też regularnie konserwować stolarki tak jak w przypadku okien drewnianych. Przy wyborze okien aluminiowych często szalę na ich korzyść przechyla ich wygląd, funkcjonalność i trwałość. To ma ogromne znaczenie dla każdego klienta a okna aluminiowe posiadają te cechy. . Systemy aluminiowe wyróżnia wysoka trwałość, doskonała statyka oraz ekskluzywny wygląd.  Okna z aluminium świetnie nadają się nowoczesnych budynków. Aluminium nie obciąża konstrukcji budynków, nawet w przypadku okien o dużych gabarytach. Dzięki temu pozwala na realizację marzeń o imponujących przeszkleniach.
Zajmujemy się handlem oknami w Żyrardowie od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://www.okna-amiko.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.