Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

OLTOMEX BIS
OLTOMEX-BIS
ul. 3 Maja 10/6
05-091 Ząbki
Tanie okna w Ząbkach. Zapytaj o cennik okien w swojej okolicy. Niskie ceny. Wyślij zapytanie ofertowe do nas. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Firma "OLTOMEX-BIS" Spółka Jawna jest producentem i dystrybutorem stolarki okiennej istniejącym na rynku od 1996 roku. Staramy się, aby nasi Klienci byli świadomi i zadowoleni z zakupionych u nas okien - co jest dla nas największym sukcesem. Dziewiętnastoletnia specjalizacja w produkcji i montażu okien PCV oraz aluminium, stabilna i przeszkolona załoga, nowoczesny park maszynowy oraz wysoka jakość używanych materiałów zaowocowały bardzo dobrą renomą firmy na polskim rynku budowlanym. W obecnym czasie firma OLTOMEX-BIS realizuje większość zleceń od Klientów z polecenia. Obsługujemy zarówno indywidualnych inwestorów jak i duże firmy developerskie oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Dostarczane przez naszą firmę okna mogą mieć dowolne wymiary, kształty, warianty otwierania i kolory (np. złoty dąb, mahoń, brąz czekoladowy, orzech czy ciemny dąb). Na życzenie Klienta stolarkę okienną możemy wyposażyć w okucia i szyby antywłamaniowe oraz inne typy zespoleń np. szkło absorpcyjne, refleksyjne czy dźwiękochłonne. W naszych oknach stosujemy okucia renomowanej marki MACO oraz SIEGENIA-AUBI.
Sprzedaż okien w Ząbkach. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.oltomex-bis.com.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |