Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna Okna - Plast
Okna - Plast
ul. Raabego 11
02-791 Warszawa
Okna Warszawa - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Oferujemy Państwu ceny fabryczne naszego dostawcy i producenta: firmę Maszrol , Eko-Okna oraz Witraż. W ofercie mamy szeroką gamę artykułów. Okna drewniane i PCV. Okna PCV z najwyższej jakości sprawdzonych profili Aluplast i Veka (dla mniej zorientowanych wyjaśniamy, iż profil okna jest to wysokiej jakości tworzywo PCV, z którego wykonywane są ramy i skrzydła okien). Do okien stosowane są okucia obwiedniowe niemieckiej firmy Roto (dla mniej zorientowanych wyjaśniamy, iż okucia są to elementy montowane na profilach, które służą do otwierania i zamykania okna). Oferujemy parapety wewnętrzne naszego dostawcy i producenta: firmę Formyca i Toram.

Praktycznie od początku naszej działalności współpracujemy z krajowymi i europejskimi deweloperami i firmami budowlanymi. Możemy poszczycić się realizacjami nie tylko obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Dostarczyliśmy stolarkę otworową także do wielu hoteli i obiektów handlowo-usługowych, czyli wszędzie tam, gdzie wymaga się najwyższej jakości połączonej z nowoczesnym i uniwersalnym wzornictwem.

Produkty, które od lat cieszą się niezmienną popularnością to plastikowe modele PCV. Ich główną zaletą jest stosunkowo niska cena – nie jest to jednak ich jedyna cecha. Ten rodzaj produktów jest także wyjątkowo trwały oraz bez problemu można manipulować jego kształtem i wielkością.

Okna, drzwi, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe możesz zobaczyć na w pełni działającej ekspozycji w naszych salonach sprzedaży w całym kraju. Zapraszamy Cię do naszego biura, w którym będziesz mógł obejrzeć, dotknąć oraz wypróbować działanie okien, drzwi oraz osłon okiennych, których szukasz. Zapraszamy!

Rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe przegród zewnętrznych i ich uszczelnienie powinny uniemożliwiać przenikanie wody opadowej do wnętrza budynków. Oczywiście trudno zapewnić pełną wodoszczelność w każdych warunkach. Nietrudno wyobrazić sobie, że w przypadku deszczu i huraganowego wiatru o prędkości 200 km/h na pewno nie uda się uniknąć przeniknięcia wody opadowej do pomieszczenia. Inna sprawa, że akurat w tak ekstremalnym przypadku brak wodoszczelności będzie dla właściciela domu raczej niewielkim zmartwieniem.

Dostarczamy: okna pvc, bramy garażowe, parapety, rolety, żaluzje. Nasza firma jest obecna na rynku stolarki okiennej i drzwiowej od przeszło 20 lat. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firm developerskich. Specjalizujemy się w sprzedaży stolarki okiennej oraz

drzwiowej. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi i okna PCV, drewna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety i bramy garażowe wysokiej jakości, dzięki temu, iż od lat współpracujemy z kluczowymi polskimi producentami wspomnianej stolarki, a stosowane przez nich materiały dają poczucie komfortu i stanowią dla klienta gwarancję najwyższej jakości.

Okna w Warszawie. Poznaj nasze ceny okien. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.okna-plast.com/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.