Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Nowe Okna
Salon sprzedaży Nowe Okna
ul. Grochowska 114
04-301 Warszawa
Aby sprostać stawianym wymaganiom bazujemy na najlepszych producentach i ich sprawdzonych oknach.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Zajmujemy się handlem oknami w Warszawie od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.

Salon sprzedaży Nowe Okna to firma, która specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla domów, mieszkań, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Oferujemy okna i drzwi dla naszych klientów w całym kraju. Proponujemy także akcesoria do okien. Współpracujemy z uznanymi i solidnymi producentami, którzy tworzą produkty o najwyższej jakości oraz w najwyższym standardzie. Wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich drzwi czy okien, dlatego proponujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które zdobyły uznanie ludzi na całym świecie, ochroniły przed włamywaczem czy przed mrozem w zimie. 

Stolarka w tej dziedzinie stale się rozwija, dostarczając użytkownikom wysoce skuteczne rozwiązania. Właściwe dobrana oprawa powinna chronić przed utratą ciepła oraz przed nadmiernym hałasem, co ma znaczenie zwłaszcza w centrach miast i w miejscach położonych obok ruchliwych ulic. Jednak to nie jedyna funkcja, jaką spełnia.

Nie boimy się trudnych i wymagających zleceń montażowych. Bazując na naszym doświadczeniu można stwierdzić, że ponad 80% problemów z oknami i stolarką budowlaną wynika z błędnego montażu. Staramy się aby każdy inwestor, który rozpocznie z nami współpracę był maksymalnie zadowolony, a zdjęcia z naszych realizacji były najlepszą rekomendacją dobrego wyboru.

Trzy zaczepy anty wyważeniowe na skrzydło -  większość producentów stolarki PCV stosuje jeden zaczep anty wyważeniowy na skrzydło montując go na ramie ościeżnicy. Dwa zaczepy to rzadkość na rynku, w którym dominuje polityka bezwzględnego ograniczania kosztów. Takie oszczędności odbijają się na bezpieczeństwie produkowanych okien, które dopiero po doposażeniu w okucia anty wyważeniowe najwyższych klas zapewniają prawidłowe zabezpieczenie anty wyważeniowe. W naszych oknach standardowo montujemy 3 zaczepy anty wyważeniowe na kwater.

Takie rozwiązanie zapewnia znacznie wyższy poziom zabezpieczenia anty wyważeniowego oraz poszerza zakres regulacji docisku skrzydła z ramą. Dzięki trzem zaczepom anty wyważeniowym nasze okna są zdecydowanie szczelniejsze, lepiej izolują od hałasu, łatwiejsze w montażu oraz bezpieczniejsze.


http://noweokna.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.