Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ALTER DOM
ALTER DOM
ul. Piłusudskiego 65, 08-110 Siedlce
Dla wszystkich realizowanych przez nas zamówień zapewniamy profesjonalny transport a także montaż, który stanowi jeden z podstawowych warunków.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Zajmujemy się sprzedażą okien drewnianych i tworzywowych z PCW z segmentu PREMIUM oraz drzwi: w całości drewnianych, nowoczesnych lakierowanych i w naturalnych okleinach oraz w całości szklanych.
PROMOCJA
Zawsze staramy się oferować najlepsze marki w swojej klasie, ich wybór nie jest przypadkowy czy też podyktowany aktualną reklamą. Starannie dobieramy firmy z którymi współpracujemy – mamy ponad 18-letnie doświadczenie w branży. Proponujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania dopasowane dla wymagających. Dobra znajomość technicznej strony produktu jest naszą mocną stroną, specjalizujemy się szczególnie we wszelkiego rodzaju drzwiach przesuwnych – zarówno tarasowych jak i wewnętrznych.
Zapraszamy do Siedlec, gdzie w dogodnym miejscu, w centrum miasta znajduje się nasze biuro oraz salon ekspozycyjny, w którym na dużej powierzchni prezentujemy „na żywo” nasze drzwi i okna. Na miejscu doradzimy, zaprezentujemy możliwości wykonania oraz uzgodnimy szczegóły oczekiwanych przez Państwa produktów.
Obecnie w sprzedaży posiadamy drzwi wraz z profesjonalnymi, antywłamaniowymi zamkami. Są to modele zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które służą jako drzwi wejściowe. Nasze okna i drzwi są odporne i wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem wody, zimna czy innych czynników atmosferycznych. Nasze drzwi bardzo dobrze izolują ciepło, chronią przed jego utratą, a dodatkowo tłumią różne hałasy z zewnątrz. W zależności od modelu i wykonania, wyciszą krzyki sąsiadów czy hałas z drogi szybkiego ruchu.
Przeprowadzana przez naszą firmę wymiana okien zapewnia energooszczędność i zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza. To idealna ochrona przed chłodem, wilgocią i mrozem, niezbędna zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Nieszczelności sprawiają również, że ponosimy większe koszty. Tracimy ciepło uzyskiwane przez działające systemy grzewcze. Co więcej, nieszczelność przyczynia się często do powstawania grzybów, zacieków i pleśni.
Inspiracją i powodem do dumy jest dla nas to, że każdego roku pomagamy coraz większej liczbie inwestorów w podjęciu najbardziej optymalnych decyzji związanych z wyborem okien, bram oraz drzwi. Zdecydowana większość z nich poleca później naszą firmę swoim bliskim, rekomendując nas jako fachowców godnych zaufania. Pozytywny obiór naszych starań wśród Was to nasza laurka i motywator, który każdego dnia pracy każe nam się zastanawiać nad tym co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Każdy pracownik, który ma kontakt z klientem, powinien zachowywać się odpowiednio, ponieważ ma to wypływ na wizerunek całej firmy. ALTER DOM to zespół profesjonalistów i ludzi świadomych tego, jak ważne jest odpowiednie podejście do klienta. Każdy z pracowników jest w pełni odpowiedzialny za decyzje podejmowane na swoim stanowisku pracy. Każdy jest też ukierunkowany na to, aby w swoich działaniach optymalnie zaspokajać potrzeby klienta.


Tanie okna Siedlce. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.alterdom.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |