Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

EW POL
"EW-POL" P.P.H 
ul. Majdan 74
05-462 Wiązowna
Staramy się, by nasza propozycja ofertowa zaspokoiła nawet najbardziej wymagającego Klienta.Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
Firma EW-POL istnieje od 1995 roku. Początkowo asortyment stanowiły tylko rolety zewnętrzne.

Za główny cel postawiliśmy sobie już na początku działalności spełnianie wysokich oczekiwań klientów. Nasze dążenie do perfekcji zyskało uznanie w oczach klientów i szacunek w branży. W efekcie jesteśmy dziś postrzegani jako rzetelna firma i zaufany partner, czego dowodem są prestiżowe nagrody, jakie otrzymaliśmy. O wyjątkowej jakości naszej obsługi świadczą również zdobyte certyfikaty.

W miarę rozwoju naszej firmy asortyment także się rozszerzał. W 1998 r ofertę uzupełniliśmy o roletki materiałowe ,żaluzje, verticale i markizy. Rok póżniej w 1999 nastąpiło kolejne rozszerzenie działalności o okna PCV firmy Salamander uzbrojone w okucia Roto NT i szyby koncernu PRESS-GLAS, stolarkę aluminiową oraz ofertę parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych. Od 2006 r rozpoczęliśmy produkcję okien na systemie DECCO - ze względu na grupę społeczną , która przy wyborze okien zwraca uwagę na ich przystępną cenę . Nasza firma zajmuje się także wykonywaniem altanek śmietnikowych oraz zadaszeń garaży. Posiadając tak bogatą gamę produktów zapewniamy kompleksową obsługę także mamy nadzieję iż sprostamy Państwa oczekiwaniom. Nasi doradcy techniczni z przyjemnością pomogą Państwu przy doborze odpowiednich produktów do Państwa zapotrzebowań.

Dzięki nabytemu przez ponad dwadzieścia lat obecności na rynku doświadczeniu możemy zaoferować okna o wymiarach i kształtach zgodnych z Państwa życzeniami. 

Szeroka gama kolorów okien, okucia obwiedniowe wysokiej jakości oraz pakiety szyb zespolonych w różnych kombinacjach pozwalają na spełnienie Państwa życzeń przy zachowaniu aktualnie obowiązujących wymagań dotyczących współczynników przenikania ciepła. Od kilkudziesięciu lat w europie dostępne okna wykonane z PVC  lub popularniej stosowana nazwa PCV lub PCW. Związek ten posiada wiele właściwości m.in. trwałość, dużą wytrzymałość, odporność na działanie czynników atmosferycznych. Okna wykonane z tworzywa sztucznego nie wymagają konserwacji ram, jak ma to miejsce w przypadku okien drewnianych ł. Powierzchnie są gładkie, odporne na odbarwianie oraz łatwiejsze do utrzymania czystości.

Dziś wiemy, że produkty wykonywane z naturalnego surowca należą do towarów luksusowych, a o ich prestiżu świadczą rzesze zadowolonych klientów zarówno w dziedzinie stolarki otworowej jak i meblarstwie. Po wielu latach istnienia przedsiębiorstwa dołączył syn. Nowo zdobyta wiedza oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliło sprawdzonemu już producentowi na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zwiększenie produkcji poprzez modernizację zakładu.

Tanie okna Otwock ( Wiązowa ). Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 

http://www.okna-pcv-salamander.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.