Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

NOVA BP
NOVA BP Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 34
05-120 Legionowo
Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

"NOVA BP" Sp. z o.o. jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą produktów budowlanych i akcesoriów tzw. stolarki otworowej. Doświadczeni handlowcy zapewnią Państwu miłą i kompetentną obsługę, udzielą fachowej rady i pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji co do wyboru określonego towaru.

Wszystkie nasze produkty można wykonać w wersji drewnianej lub drewniano-aluminiowej z zastosowaniem pakietów trzyszybowych o różnych parametrach zarówno akustycznych jak i termicznych. Wiemy też, że nawet najlepsze okna nie będą w pełni spełniały swojej funkcji, jeśli nie zostanie przeprowadzony profesjonalny montaż, dlatego też sami produkujemy i montujemy nasze wyroby przy użyciu profesjonalnych oraz najnowszych technik montażowych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, a także wiedzy merytorycznej z zakresu produkcji okien, w pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i trwałe materiały, takie które, dają gwarancję satysfakcji z użytkowania okien oraz drzwi. Dlatego jako producent rekomendujemy okna plastikowe oraz drzwi aluminiowe, gdyż zapewniają one niezaprzeczalną szczelność i wysoki poziom izolacyjności - termicznej oraz akustycznej.

Branża wyrobów stolarki otworowej rozwija się w szybkim tempie, dlatego też aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów oraz nie stracić wysokiej pozycji rynkowej w obliczu silnej konkurencji, nieustannie monitorujemy rynek oferując produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny.

Okna mają istotny wpływ na estetykę i bezpieczeństwo, a także na wysokość kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Wybierając stolarkę okienną należy zadbać o to, żeby była dostosowana do indywidualnych potrzeb i posiadała cechy gwarantujące długą wytrzymałość. Dla klientów, który chcieliby zakupić dobre okna, przygotowaliśmy szeroką ofertę, która obejmuje okna drewniane oraz plastikowe. Znajdują się wśród nich modele zaprojektowane z myślą o budynkach energooszczędnych i pasywnych, jak również okna, w których można zamontować systemy antywłamaniowe.

Zawsze byliśmy i jesteśmy wiarygodnymi partnerami handlowymi. Nigdy nie zalegaliśmy z płatnościami względem naszych kontrahentów. Mamy nowoczesny park maszynowy, suszarnię oraz malarnię. Wykonujemy usługi na indywidualne zamówienie klienta, wg wybranego wzoru i określonych wymiarów. Bez dopłat za nietypowe wymiary! Mamy naprawdę dobre ceny. Sprawdź nas! Wyroby wykonujemy z drewna klejonego krajowego oraz egzotycznego. Na życzenie klienta wykonujemy również elementy rzeźbione. Zapewniamy pomiary u klienta, dowóz oraz montaż wyrobów. Posiadamy wszystkie wymagane w tej branży certyfikaty, atesty.

Dobre i tanie okna z Legionowa. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://www.novabp.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.