Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

okno
PPUH OPEN Kamil Florczak 
Rozwadowskiego 18
05-230 Kobyłka
Oferujemy Państwu: Okna aluminiowe , Drzwi aluminiowe , Żaluzje fasadowe , Ogrody zimowe , Przeszklenia , Okna PCV .
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Jesteśmy producentem a nie pośrednikiem. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy co pozwala nam produkować asortyment wysokiej jakości . Dzięki profesjonalnej kadrze i wieloletnim doświadczeniu, stale współpracujemy z firmami prywatnymi, największymi bankami w kraju oraz wieloma instytucjami państwowymi.Posiadamy również doświadczenie na rynku zachodnim, sprzedaż i montaż stolarki otworowej oraz żaluzji w Anglii , Niemczech czy Francji. Zapraszamy!
Nowoczesne okucia obwiedniowe znanych producentów mają zawsze w widocznym miejscu wytłoczoną nazwę firmy. Brak takiego wytłoczenia może świadczyć, że mamy do czynienia z podróbką o nieznanej jakości - a takiego lepiej unikać. Uszczelki to gwarancja szczelności.
Warto postawić na nowoczesne oferowane przez nas okna. Bielsko to miasto, w którym działa nasz salon. To miejsce, gdzie pomożemy dobrać odpowiedni typ okien – zarówno do oczekiwań, jak i możliwości budżetowych,            zapewnimy kompleksową obsługę – od wykonania pomiarów, przez wsparcie sprzedażowe, aż po dostawę i montaż okien. Ponadto zaoferujemy bogatą gamę markowych, niezawodnych okien – pomiędzy nimi znajdą Państwo idealną opcję kolorystyczną oraz zagwarantujemy konkurencyjne warunki finansowe współpracy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Dlaczego warto kupić okna i drzwi bezpośrednio od producenta? Nasze okna i drzwi są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta. Profile nie zawierają substancji toksycznych np. takich jak ołów, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji. We wszystkich oknach montujemy niemieckie okucia, szyby zespolone, antywłamaniowe, , refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką wg indywidualnych życzeń klientów.

Współczynnik tłumienia hałasu przez okno - determinuje poziom dźwiękochłonności okien. Im jego wartość jest wyższa, tym więcej dźwięków tłumi stolarka. W dużych miastach i w pobliżu ruchliwych dróg zaleca się wybieranie okien o współczynniku powyżej 40dB. Kupując okna na wieś, można na tym parametrze nieco zaoszczędzić.

Wysokiej jakości izolator termiczny nie tylko poprawia właściwości cieplne, lecz także znacznie polepsza właściwości akustyczne. Ważnym czynnikiem mającym wpływ na długowieczność naszych okien jest brak konieczności renowacji powierzchni oraz całkowity brak degradacji powierzchni drewnianej. To sprawia, że jest to produkt, który znajduje coraz to większe zainteresowanie na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Zajmujemy się handlem oknami w Kobyłce od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
open.florczak @gmail.com

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl/