Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Korston
Korston
17 Stycznia 37
06-400 Ciechanów
Zajmujemy się sprzedażą okien od wielu lat. Zapraszamy do współpracy z nami - napisz lub zadzwoń do nas.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ 
 
Dobre i tanie okna z Ciechanowa. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.

Naszym klientom oferujemy nie tylko sam produkt ale również kompleksową i profesjonalną obsługę, która obejmuje: fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar, realizacje zamówienia, transport, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszego asortymentu! Zakup okien to ważna inwestycja, która na wiele lat wpłynie nie tylko na wygląd domu bądź mieszkania, ale również na jego funkcjonalność. Decyzja choć kluczowa, nie jest łatwa do podjęcia przez laika.
W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów z branży okiennej. Z dumą prezentujemy energooszczędne okna, które występują w kilku wariantach wzornictwa; od tradycyjnych po najbardziej wysublimowane w postaci ukrytego skrzydła. Oferujemy wysokiej klasy okna pasywne i drzwi tarasowe. Proponujemy Państwu eleganckie i praktyczne drzwi tarasowe przesuwne, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowym budownictwie, jak i w obiektach remontowanych.

Wszystkim z Państwa, którzy obecnie stoją przed decyzją: “Które okna wybrać?” lub staną przed nią w przyszłości, zdecydowanie polecamy nasze produkty. Ich różnorodność stwarza ogromne możliwości komponowania kształtów okien, drzwi, ich kolorów, rodzaju wykorzystywanych w nich szyb, okuć i wielu innych elementów. Dzięki temu nasza oferta może zaspokoić każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust. Dobrze prezentują to zdjęcia naszych realizacji.

Studio okien i drzwi powstało na bazie bogatych doświadczeń wyniesionych z wielu lat praktyki przez współpracujący zespół fachowców i podwykonawców. Są one rezultatem ich wieloletniej działalności gospodarczej w usługach związanych z budowlaną stolarką otworową, bądź praktyki zawodowej związanej z branżą, w tym również odbytej u renomowanych producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem, doradztwem i doborem stolarki otworowej w zależności od potrzeb, gustu czy upodobań naszych Klientów, zapewniając jednocześnie kompleksową i profesjonalna obsługę poprzez pomiar, demontaż, montaż i ewentualnie obróbki tynkarskie.

Jako zakład produkcyjny autoryzowany do wykonywania okien i drzwi wytwarzamy je, podążając za ścisłymi zaleceniami systemodawcy. Umożliwiają nam to precyzyjne maszyny oraz umiejętności pracowników. Dzięki temu dostarczamy klientom najlepsze okna zgodne z systemami naszego partnera. By móc wykonywać takie produkty, a także móc zapewnić wysoką jakość montażu, wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni w siedzibie producenta.

 
www.korston.pl

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.