Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

okno
MISURI Krystinka Ciołczyk
Wyzwolenia 7
32-541 Trzebinia
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Ofertę okien dostosujemy bezpośrednio pod Państwa preferencje.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Dobre i tanie okna z Trzebini. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.
Eksperci naszej firmy na tym etapie doprecyzowują metody podparcia okien. To dość istotne zwłaszcza w przypadku okien balkonowych i okien przesuwnych typu HST.  W trakcie pomiarów stolarki uzgadniamy rodzaj uszczelnienia okien od strony wewnętrznej i zewnętrznej oraz sposób wykonania środkowej warstwy termoizolacyjnej. Jako uszczelnienie wewnętrzne stososujemy m.in.: folie paroizolacyjne, powłoki uszczelniające, multifunkcyjne taśmy rozprężne. Środkowa warstwa termoizolacyjna wykonywana jest za pomocą pianki poliuretanowej, wełny mineralnej lub taśmy rozprężnej.

Proponujemy Państwu również okna skrzynkowe w nowej technologii oraz okna z elementami ozdobnymi). Nowością na rynku okiennym są systemy drzwi tarasowych przesuwnych bezprogowych HS wyposażonych w zestaw szybowy dwukomorowy. W naszej ofercie posiadamy okna PCV dla najbardziej wymagających klientów.

Każdy klient ma dodatkowo zagwarantowaną 10-letnią gwarancję. Przez ten czas firma Twoje-Okna naprawi drzwi i okna swojej produkcji (nie ma wymogu używania oryginalnych części zamiennych). Jedynym warunkiem, aby gwarancja obowiązywała, jest brak uszkodzenia ramy, czyli skrzydła i ościeżnicy. Dzień produkcji to początek okresu gwarancyjnego. Wszystkie materiały i usługi niezbędny, by utrzymać funkcjonalność, fakturowane będą zgodnie z obowiązującymi stawkami.

Każdy klient powinien poznać szczegółowe postanowienia gwarancyjne, czyli warunki i informacje wyjaśniające proces postępowania gwarancyjnego.

Nigdy nie staraliśmy się konkurować z dużymi fabrykami, lecz zawsze stawialiśmy na jakość oraz funkcjonalność naszych wyrobów. Zmieniło się wiele – jednak nie zmieniło się to, że zawsze będziemy wierni swoim początkowym ideom i zawsze będziemy dążyli do uzyskania perfekcyjnych produktów.

 
www.misuri.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.