Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

okno
MISURI Krystinka Ciołczyk
Wyzwolenia 7
32-541 Trzebinia
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Ofertę okien dostosujemy bezpośrednio pod Państwa preferencje.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Dobre i tanie okna z Trzebini. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.
Eksperci naszej firmy na tym etapie doprecyzowują metody podparcia okien. To dość istotne zwłaszcza w przypadku okien balkonowych i okien przesuwnych typu HST.  W trakcie pomiarów stolarki uzgadniamy rodzaj uszczelnienia okien od strony wewnętrznej i zewnętrznej oraz sposób wykonania środkowej warstwy termoizolacyjnej. Jako uszczelnienie wewnętrzne stososujemy m.in.: folie paroizolacyjne, powłoki uszczelniające, multifunkcyjne taśmy rozprężne. Środkowa warstwa termoizolacyjna wykonywana jest za pomocą pianki poliuretanowej, wełny mineralnej lub taśmy rozprężnej.

Proponujemy Państwu również okna skrzynkowe w nowej technologii oraz okna z elementami ozdobnymi). Nowością na rynku okiennym są systemy drzwi tarasowych przesuwnych bezprogowych HS wyposażonych w zestaw szybowy dwukomorowy. W naszej ofercie posiadamy okna PCV dla najbardziej wymagających klientów.

Każdy klient ma dodatkowo zagwarantowaną 10-letnią gwarancję. Przez ten czas firma Twoje-Okna naprawi drzwi i okna swojej produkcji (nie ma wymogu używania oryginalnych części zamiennych). Jedynym warunkiem, aby gwarancja obowiązywała, jest brak uszkodzenia ramy, czyli skrzydła i ościeżnicy. Dzień produkcji to początek okresu gwarancyjnego. Wszystkie materiały i usługi niezbędny, by utrzymać funkcjonalność, fakturowane będą zgodnie z obowiązującymi stawkami.

Każdy klient powinien poznać szczegółowe postanowienia gwarancyjne, czyli warunki i informacje wyjaśniające proces postępowania gwarancyjnego.

Nigdy nie staraliśmy się konkurować z dużymi fabrykami, lecz zawsze stawialiśmy na jakość oraz funkcjonalność naszych wyrobów. Zmieniło się wiele – jednak nie zmieniło się to, że zawsze będziemy wierni swoim początkowym ideom i zawsze będziemy dążyli do uzyskania perfekcyjnych produktów.

 
www.misuri.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |