Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

MARTDOM
MARTDOM
ul. 29 Listopada 22, 32-090 Słomniki 
Zaufanie i długoterminowe zadowolenie zyskujemy także dzięki 5-letniej gwarancji na wszystkie produkty i kompleksowej obsłudze po sprzedażowej.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Wychodzimy z założenia, że najwięcej zyskamy na ułatwieniu ludziom życia. W zakresie wyboru produktów wsłuchujemy się w zapotrzebowanie i gust Klientów, by doradzić produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny. Możecie zapomnieć o głowieniu się nad technicznymi szczegółami jak to, czy kupowane drzwi są prawe czy lewe, albo czy zamawiane okno na pewno zmieści się tam, gdzie powinno. Mierzymy, radzimy, upewniamy się na 100%. W kwestii montażu staramy się działać błyskawicznie i nieinwazyjnie – kładzenie podłogi w domu w stanie surowym to nie to samo, co wymiana okna w mieszkaniu zajmowanym przez całą rodzinę. Dlatego nasi pracownicy to nie tylko doskonali fachowcy, ale także osoby o wysokiej kulturze osobistej i umiejętności dostosowania się do potrzeb Klientów.
Zawsze warto zaufać producentowi okien, za którym stoi odpowiednie doświadczenie i zastosowane technologie. Oferujemy produkty najwyższej jakości zgodne z najnowszymi europejskimi normami i oznakowane znakiem CE. Nasze okna posiadają profile wytłoczone z najwyższej jakości granulatu bez domieszek starego powtórnie zmielonego materiału. W ten sposób możemy zagwarantować, że okna się nie odbarwią, zachowają niezmiennie dobre parametry fizyczne oraz odporność na zmiany temperatur. Z naszymi oknami zaoszczędzisz.

Wszystkie oferowane przez nas okna PVC wyróżniają się ciekawą stylistyką, która wpisze się zarówno we wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Zaś szeroki wybór różnorodnych profili PVC pozwoli dobrać okna nie tylko pod względem parametrów technicznych, ale również pod względem estetyki. W zależności od profilu, proponujemy szeroką paletę barw – aż 20 kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że okna od twoje-okna spełnią oczekiwania w każdym detalu.

W ostatnich 30 latach nastąpiły ogromne zmiany w jakości i funkcjonalności okien PCV. Dziś w ich użytkowaniu nie spotyka się zmian w postaci żółknięcia, szarzenia czy wypaczania się profili. Zostało obalonych wiele mitów o szkodliwości okien PCV dla człowieka i środowiska. W większości te zarzuty zostały odrzucone w wynikach badań zleconych przez komisję Unii Europejskiej.

Najnowsza generacja profili jest produkowana bez dodatku kadmu i ołowiu. Dużą zaletą okna PCV z punktu widzenia ekologii jest możliwość recyklingu zużytej ramy okiennej. Uzyskany w wyniku tego procesu surowiec może być ponownie wykorzystany od produkcji nowych profili.

Tanie okna Kraków ( Słomniki ). Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.martdom.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.