Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

sarex
SAREX
Jordanowa 2a
66-200 Świebodzin
Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które zostało założone w 1985 roku w Jordanowie.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 Od 20 lat zajmujemy się obróbką drewna oraz produkcją wyrobów z drewna najwyższej jakości. Przeważająca część naszej produkcji to okna (38%), drzwi (30%) oraz schody (18%), które są wytwarzane jednostkowo na podstawie wzoru wybranego przez Klienta. Zastosowanie nowoczesnej techniki i obróbki ręcznej zapewnia precyzyjność wykonania oraz najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów. Nasza załoga to 16 pracowników, z których większość to rzemieślnicy z długoletnim doświadczeniem w obróbce i wytwarzaniu wyrobów drewnianych. Duża część z nich zaczynała swoją karierę zawodową jako uczniowie firmy. W latach 80-tych wykonywaliśmy prace głównie na zlecenie polskich Klientów. W związku z rozwojem budownictwa w latach 90-tych zanotowaliśmy znaczny wzrost zamówień oraz liczby naszych klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i firmy, także niemieckie ze względu na przygraniczne położenie naszej firmy Od 2011 roku rozszerzyliśmy asortyment naszej działalności o okna i drzwi z PVC, Aluminium, Drewno-Aluminium.  Przyjedziemy chętnie do Państwa, aby na miejscu omówić życzenia i ich realizację. Po wykonaniu indywidualnie wybranych przez Państwa drzwi i okien proponujemy również transport i montaż. Nasze ceny za wykonanie, transport i montaż mile Państwa zaskoczą.
Tanie okna Świebodzin. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.sarex.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |