Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

sarex
SAREX
Jordanowa 2a
66-200 Świebodzin
Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które zostało założone w 1985 roku w Jordanowie.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 Od 20 lat zajmujemy się obróbką drewna oraz produkcją wyrobów z drewna najwyższej jakości. Przeważająca część naszej produkcji to okna (38%), drzwi (30%) oraz schody (18%), które są wytwarzane jednostkowo na podstawie wzoru wybranego przez Klienta. Zastosowanie nowoczesnej techniki i obróbki ręcznej zapewnia precyzyjność wykonania oraz najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów. Nasza załoga to 16 pracowników, z których większość to rzemieślnicy z długoletnim doświadczeniem w obróbce i wytwarzaniu wyrobów drewnianych. Duża część z nich zaczynała swoją karierę zawodową jako uczniowie firmy. W latach 80-tych wykonywaliśmy prace głównie na zlecenie polskich Klientów. W związku z rozwojem budownictwa w latach 90-tych zanotowaliśmy znaczny wzrost zamówień oraz liczby naszych klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i firmy, także niemieckie ze względu na przygraniczne położenie naszej firmy Od 2011 roku rozszerzyliśmy asortyment naszej działalności o okna i drzwi z PVC, Aluminium, Drewno-Aluminium.  Przyjedziemy chętnie do Państwa, aby na miejscu omówić życzenia i ich realizację. Po wykonaniu indywidualnie wybranych przez Państwa drzwi i okien proponujemy również transport i montaż. Nasze ceny za wykonanie, transport i montaż mile Państwa zaskoczą.
Tanie okna Świebodzin. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.sarex.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |