Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

MK PROCHENKA
M&K PROCHENKA s.j
Okniny Nowe 22
08-112 Wiśniew
Zachęcamy do współpracy z nami. Złóż zapytanie ofertowe, dokonamy wyceny okien specjalnie dla ciebie. Zapraszamy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
Firma nasza została założona w 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się stolarką ogólną. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w drzwiach, schodach, oknach drewnianych. Oprócz tego zajmujemy się kompleksowym montażem stolarki. Działamy przede wszystkim na terenie Mazowsza, ale to nas w żadnym stopniu nie ogranicza. Realizowaliśmy zamówienia do Niemiec, Belgii, Szwecji i USA. Realizowaliśmy rezydencje, dworki, stolarkę zabytkową, stolarkę tradycyjną i nowoczesną. Rozszerzamy ofertę o nowe produkty, najnowszym naszym produktem są lustra z ramami drewnianymi o wysokim połysku.

Szukasz gwarancji najwyższej jakości? Oczekujesz kompleksowej i profesjonalnej obsługi? Chcesz mieć nieograniczony wybór? Jeśli tak, to odpowiedź jest jedna – zadzwoń do nas. Wyjątkowy dom wymaga wyjątkowej obsługi. A dla nas dom każdego klienta jest unikalny, dlatego zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań ściśle dostosowanych do Państwa indywidualnych preferencji.

Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży oraz montażu okien w całym kraju. Jesteśmy również znanym producentem stolarki aluminiowej. W naszej ofercie znajdą Państwo także między innymi drzwi zewnętrzne i bramy garażowe. Aby sprostać najbardziej wymagającym Klientom, produkujemy stolarkę w oparciu o najlepsze, trwałe profile. 

Mimo dokładanych wszelkich starań, czasem zdarza się, że z powodu długotrwałego procesu eksploatacji przez Państwa zakupionych produktów, niezbędne jest przeprowadzenie regulacji lub konserwacji – zarówno tej w okresie gwarancji, jak i tej po okresie gwarancyjnym.

Dlaczego warto zdecydować się na stolarkę aluminiową? Okna aluminiowe posiadają certyfikat budownictwa pasywnego, co za tym idzie, zapewniają wysoką szczelność i ułatwiają utrzymanie ciepła w pomieszczeniu. Proces produkcji zapewnia trwałość i stabilność. Wykazują wysoką odporność na korozję. Mogą występować w wielu wariantach kolorystycznych. Nie wymagają zbyt wielu działań konserwacyjnych, wystarczy tylko pamiętać o ich regularnym czyszczeniu.

Tanie okna Łukowie ( Wiśniew ). Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.prochenka.com

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |