Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ORTIS
ORTIS s.c.
ul.Długa 11 
23-200 Kraśnik 
Priorytetem rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Bez problemu trafić w środek?
Wyzwaniem w produkcji okien dwuskrzydłowych z listwą przymykową jest umiejscowienie klamki okiennej dokładnie na środku listwy. Klamka nie może być umiejscowiona jak to zwykle bywa w osi ramy okiennej lecz w osi listwy przymykowej. Prostym rozwiązaniem jest zastosowanie zasuwnicy ze zintegrowaną przekładnią napędu klamki.
Oszczędność czasu dzięki prostemu montażowi
Nowa zasuwnica MACO ze zintegrowaną przekładnią klamki w zależności od wysokości jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami ryglowania skrzydła, dodatkowo jest uniwersalna i pasuje do każdego rodzaju profilu okiennego z drewna, PVC oraz aluminium. Zasuwnica ze zintegrowaną przekładnią napędu klamki jest produkowana w linii okuć MACO MULTI-MATIC, jest mocowana bezpośrednio do rowka okuciowego, jej stosowanie nie wymaga żadnych czołowych frezowań. Dzięki prostocie montażu oszczędzają Państwo czas, dzięki uniwersalności oszczędzają Państwo na kosztach magazynowych.
Funkcjonalność
Wysokość zabudowy przekładni klamki jest zredukowana do absolutnego minimum. Luz wrębowy można elastycznie zmieniać, na skrzydle biernym można stosować każdy rodzaj ryglowania. Do zasuwnicy stałej lub środkowej można stosować każdy rodzaj klamki okiennej.
Antywłamaniowe i bezpieczne w obsłudze
Zasuwnica współpracuje z zaczepami standardowymi oraz antywłamaniowymi. Standardowo zamontowana blokada błędnego położenia klamki na zasuwnicy odciąża skrzydło przy zamykaniu i eliminuje błędy w obsłudze, dodatkowo blokada błędnego położenia klamki nie pozwala na poruszanie klamką gdy okno jest otwarte.
Tanie okna Kraśnik. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://okna-ortis.pl/PL/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |