Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

OKNOBUD
OKNOBUD
ul. Głowackeigo 66
98-300 Wieluń
W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór okien PCV, okien drewnianych, drzwi oraz parapetów w konkurencyjnych cenach.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Jesteśmy dystrybutorem okien firmy DRUTEX S.A. - krajowego lidera w produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość profili oraz nowoczesne rozwiązania. Oferujemy także profesjonalny pomiar, usługi montażowe oraz pełną i rzetelną informację na temat naszego asortymentu. Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt, dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wypracowanie wysokiej i solidnej pozycji na rynku to bez wątpienia nie lada osiągnięcie w dzisiejszych niełatwych czasach. Cieszy nas fakt, iż największy segment naszych klientów stanowią osoby „z polecenia”, co świadczy o tym, że nasze produkty są najwyższej jakości, a zlecane prace wykonujemy solidnie i rzetelnie.

Firma OKNOBUD posiada własny wysoko wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy naprawy poza gwarancyjne, regulacje, udzielamy fachowych porad w zakresie eksploatacji.

Firma OKNOBUD przez szereg lat działalności wyspecjalizowała się w specjalistycznym montażu  stolarki okiennej i drzwiowej. Mamy sprawdzonych długoletnich stażem  pracowników Firmy Twoje-okna, którzy bardzo sumiennie wykonują montaż stolarki okiennej. Każde okno jest odpowiednio kotwione za pomocą kotw, oraz przewiercane za pomocą  dybli. Okna posadowione są na klinach plastikowych. Używamy piany uszczelniającej.

Okna antywłamaniowe, które znajdziesz w ofercie OKNOBUD, począwszy od najwyższych klas (od 3 w górę), do zniszczenia wymagają użycia ciężkich narzędzi – łomu, siekiery, wiertarki czy… szlifierki. Oczywiście warto pamiętać, że nawet najdroższe i najbardziej zaawansowane rozwiązania w stolarce okiennej nigdy nie uchronią od potencjalnej kradzieży. Warto pamiętać, że dobrze wykonane okna antywłamaniowe składają się nie tylko z wysokiej jakości szyby, ale również wszelkich pozostałych elementów – od ram, przez okucia, kończąc na dedykowanych sposobach mocowania i montażu.

Firma OKNOBUD ma w swojej ofercie okna pcv, okna przesuwane HS i HKS, okna drewniane. Montaż okien jest równie istotnym aspektem, decydującym o długotrwałym i bezproblemowym użytkowaniu okna, co jakość samego produktu i materiałów z jakich został wykonany. Nieprawidłowo przeprowadzony montaż może spowodować uszkodzenia, co więcej może doprowadzić do zniszczeń powodujących konieczność wymiany okna. Dlatego tak istotne jest zlecenie prac montażowych fachowej ekipie.

Zajmujemy się handlem oknami w Wieluniu od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://www.oknobudwielun.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.