Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Modern
MODERN
ul. Warszawska 69
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Początki działalności Firmy Galeria Drzwi Modern Sp. z o.o. sięgają 2006 roku. Branża okienna to nasza pasja.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
W tym roku uruchomiliśmy nasz pierwszy salon sprzedaży w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Warszawskiej 69, wyposażając go w największą i najszerszą ekspozycję drzwi w tym mieście. W 2008 roku zostaliśmy partnerem Firmy Oknoplast Kraków, jako jedyny dystrybutor w Powiecie Tomaszowskim. Dzięki tej współpracy możemy oferować klientom okna najwyższej jakości. W roku 2009 nadal rozwinęliśmy działalność, poprzez uruchomienie kolejnego salonu sprzedaży, tym razem w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 216A, gdzie także posiadamy bogatą ekspozycję okien, drzwi i bram. Na ekspozycji zarówno w Łodzi jak i w Tomaszowie można zobaczyć najnowsze modele drzwi takich firm jak Porta, Asilo, Interdoor, Dre, Polskone, Erkado, Voster i kilku innych wiodących Polskich Producentów. Kilkuletnia działalność w branży stolarki otworowej dała nam możliwość bezpośredniej współpracy z czołowymi Polskimi producentami. W chwili obecnej jesteśmy dystrybutorem firm produkujących drzwi: ASILO, INVADO, VOSTER, KMT, PTZ. Producentów bram: HORMANN, KRISPOL, NOVOFERM. Oczywiście nieustannie od siedmiu lat jesteśmy partnerem firmy Oknoplast Kraków, obecnie jako jedyny w Łodzi. Na ekspozycji w naszych salonach można zobaczyć okno w najnowszym profilu PROLUX z innowacyjnym rozwiązaniem ruchomego słupka. Oczywiście na ekspozycji posiadamy okna tarasowe, takie jak podnoszono przesuwne, czy PSK – uchylno przesuwny. Są to rozwiązania coraz częściej wybierane przez klientów. Oprócz szerokiej gamy produktów możemy zaproponować naszym klientom fachowe doradztwo, kompletną obsługę oraz pełen profesjonalizm usług montażowych popartych wieloma certyfikatami. Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie, cyklicznie uczęszczają w różnego rodzaju szkoleniach, na których poznają najnowsze techniki montażowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najodpowiedniejszy towar dla każdego klienta. 
Tanie okna Tomaszów Mazowiecki. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.modern.net.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.