Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna EURO-OKNA
EURO-OKNA w Łodzi
Ul. 1 Maja 40
Łódź 90-745
Okna Łódź - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Oferowana przez firmę EURO-OKNA stolarka okienna i drzwiowa spełnia międzynarodowe standardy jakości. Firma posiada niezbędne atesty i certyfikaty, w tym certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 oraz certyfikat P. Poż. Od początku firma inwestuje w zaawansowane technologie renomowanych firm. Osiągnięcie najwyższej jakości wyrobów jest możliwe dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów do produkcji.

Aby zachować jak najdłużej wysokie walory użytkowe okien, istotna w ich pielęgnacji jest ich systematyczna konserwacja. Zalecane jest przeprowadzenie przegląd kontrolnego – przynajmniej raz w roku. Pośród naszych usług proponujemy Państwu pogwarancyjną konserwację oraz serwis okien i drzwi z PCV lub aluminium. Wykonując kompleksowy serwis okien i drzwi w Państwa domu:

naprawiamy okucia okienne lub drzwiowe, wymieniamy zepsute mechanizmy i wymieniamy szyby.

Wszystkie te prace mają na celu poprawę funkcjonowania stolarki okiennej oraz podniesienie standardu bezpieczeństwa.

Profile PVC dają się trwale wyginać, okna mogą więc być wykonane w dowolnych kształtach. Są niepalne – tzw. twarde PCV samo się nie pali i gdy nie ma żadnych innych źródeł zapalnych, ma właściwości samo wygaszające.

Wskazówki dotyczące czyszczenia i konserwacji - czyszczenie szyb

Szkło ma delikatną powierzchnię, dlatego nie można nigdy usuwać zanieczyszczeń z szyb twardymi lub ostrymi przedmiotami.

Okna aluminiowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i w dowolnych rozmiarach. W zależności od rodzaju użytego szkła można konstruować okna o różnym współczynniku izolacji termicznej U.  Profile aluminiowe dają możliwość tworzenia różnorodnych konstrukcji.

Z profili aluminiowych można wyprodukować fasady oparte na systemie słupów i rygli aluminiowych, wypełnionych szkłem, lateksanem lub panelami z aluminium.

Nasze usługi przywrócą Państwa oknom funkcjonalność a dzięki temu będą szczelne. Każdy dom potrzebuje takich elementów jak drzwi wejściowe, okna oraz dach. Nasza firma głównie zajmuje się właśnie dostarczaniem ich do Państwa domów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywanych przez nas usług. Pozwala nam to zadbać o każdy detal podczas wykonywania zleceń. Ze swojej strony dokładamy najwyższych starań aby zapewnić najlepszych specjalistów, którzy będą w stanie dojechać do Państwa domu bez naliczania jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Okna w Łodzi. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.euro-okna.com.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.